Çocuklar Duymasın'ın Çaycı Hüseyin'i İsyan Etti: Ölmekten...

Çocuklar Duymasın dizisindeki ‘Çaycı Hüseyin’ karakteriyle hafızalara kazınan 44 yaşındaki Alparslan Özmol, sosyal medya kullanıcıları tarafından yine öldürüldü. Twitter kullanıcıları tarafından ayda en az iki defa öldürülen Özmol, sonunda isyan etti.

Çocuklar Duymasın'ın Çaycı Hüseyin'i İsyan Etti: Ölmekten...

Her defasında “Gençler yapmayın, etmeyin. Annem korkudan çılgına dönüyor” uyarısında bulunan Alparslan Özmol, yine ‘ünlü oyuncuyu kaybettik’ haberiyle karşı karşıya kaldı.

ANNEM YİNE ARADI

Özmol, “Annem yine aradı. ‘Biliyorum, iyisin. Ama yine sorayım’ dedi. Sokağa çıktım, biri yanıma gelip ‘Ağabey sen ölmedin mi?’ diye sordu. Anlıyorum, gençler bana olan sevgisini böyle dile getiriyor. Ama ikide bir ölmekten bıktım” dedi.

Yasin Arslan

En doğru, en sıcak ve en düzeyli magazin haberlerini yakından takip edip, siz değerli okuyucularımıza aktarıyorum. Haberlerimi yazarken evrensel etik kurallarını daima gözetip, magazine konu olan kişilerin şahsi hayatına zarar verecek içerikleri süzgecimden geçirmeye özen gösteriyorum. Özel içeriklere imza atan MagazinBurada.net ekibinin bir parçası olmaktan zevk alıyorum. Sevgiyle kalın…

YORUM EKLE