Çocuklar Duymasın Dizisinin Küçük Yıldızı Anne Oldu

Türk televizyonlarının uzun soluklu dizilerinden Çocuklar Duymasın dizisinin küçük yıldızı Ayşecan Tatari anne oldu.

Çocuklar Duymasın Dizisinin Küçük Yıldızı Anne Oldu

Çocuklar Duymasın” dizisinde canlandırdığı Duygu karakteriyle tanınan Ayşecan Tatari 3 yıl önce oyuncu Edip Tepeli ile New York’ta evlenmişti.

çocuklar duymasın ayşecan tatari

Bodrum’a yerleşen çift, bebeklerini kucaklarına aldı ve verdikleri aile pozunu Instagram hesaplarında paylaştı. 

ayşecan tatari edip tepeli

KALBİM EGE'DE KALDI 

Ayşecan Tatari fotoğrafı “Hello world” (Merhaba dünya) notuyla paylaşırken Edip Tepeli ise, “Kalbim Ege’de doğdu” notuyla yayınladı.

ayşecan tatari bebek

“BEBEĞİN ADI BELLİ DEĞİL”

Ayşecan Tatari doğumdan önce kendisine yöneltilen "Kızınızın adı ne olacak?" sorusuna, "Bu sorudan çok var. Hepsine toplu cevap vereyim; bebeğin adı belli değil. Birkaç alternatif var ama doğduğu zaman ona bakıp, emin olmaya karar verdik" yanıtını vermişti.

ayşecan tatari hamile

“13 KİLO ALDIM”

Bebeğine hamileyken süreci takipçileriyle paylaşan Ayşecan Tatari, takipçisinin "Kaç kilo aldın? Fiziğin çok iyi görünüyor" sorusunu "Ben 13 kilo aldım. Dengeli ve sağlıklı besleniyorum. Kilo asla kıyaslanmaması gereken bir konu bence. Herkes için iyisi başka" şeklinde cevaplamıştı.

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2020, 09:00

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE