Çılgın Sedat’ın Eşi Özlem Kapurtu Gözyaşlarına Boğuldu!

Çılgın Sedat lakabıyla kendisini Türkiye’ye tanıtan şarkıcı Sedat Kapurtu ile eşi Özlem Kapurtu Covid-19’a yakalandı. 14 yaşındaki Siraç adında engelle bir çocukları bulunan çiftin oldukça zor günler geçirdiği öğrenildi. Çılgın Sedat’ın eşi Özlem Kapurtu, bağlandığı bir TV programında gözyaşlarına hakim olamadı.

Çılgın Sedat’ın Eşi Özlem Kapurtu Gözyaşlarına Boğuldu!

Kendisini Türkiye’ye Çılgın Sedat olarak tanıtan şarkıcı Sedat Kapurtu ile eşi Özlem Kapurtu Covid-19’a yakalandıklarını açıkladı. 2005 yılında nikah masasına oturan çift, mutluluklarıyla göz kamaştıran şu sıralar oldukça zor günler geçiriyor.

Çılgın Sedat’ın Eşi Özlem Kapurtu Gözyaşlarına Boğuldu!

Bir televizyon programının canlı yayına bağlanarak yaşadıklarını anlatan Özlem Kapurtu gözyaşlarına hakim olamadı.

“ÇOCUĞUMUZA NASIL BAKACAĞIZ?”
15 yıldır evli olan çiftin evliliklerinden Siraç ve Yağız isminde 2 çocukları dünyaya gelirken, Çılgın Sedat ve eşi hasta oldukları dönemde engelli çocuklarının bakımı için endişelerini aktardı. 14 yaşındaki engelli oğlu Siraç’ın Covid-19 testinin negatif çıktığını belirten anne Kapurtu, nefes almakta zorlandığını söyleyerek “Bu karantina döneminde negatif olduğundan onun bakıma ihtiyacı var. Kim bakacak? Nasıl bakacağız? Onun yemek yemesi gerekiyor. Birisi bana şunu söylesin, inanıyorum ki benim gibi bir sürü engelli annesi var ve çaresiz. Biz çocuğumuzu nereye bırakacağız? Bakın ilaçlarını ve yemeğini elimizle veriyoruz. Onun günlük bakıma ihtiyacı var ve kimseyi tanımıyor” sözleriyle yaşadıkları zor günleri anlattı.

Çılgın Sedat’ın Eşi Özlem Kapurtu Gözyaşlarına Boğuldu!

"ENGELLİ BİREYLER İÇİN BİR ŞEY YAPILMIYOR.."
Çocuklarını virüsten koruyabilmek için ayrı odalarda karantinada olduklarını kaydeden Kapurtu, “Hastalığın kuluçka süresi var ben de bu süreçte yaptırdığımda negatifti ama sonra pozitif oldu. Ben bu süreçte çocuğumu kime bırakacağım? Çocuğumu tanımayan biri ona bakamaz. Ben şu şartlarda zor nefes alıyorken hasta çocuğum ne yapar? Engelli bireyler için bir şey yapılmıyor. Siraç bizimle kalıyor. Benim imkanım olduğu için odalara dağıldık ama diğer aileler için çok zor” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER