Çiğdem Batur: Bülent Ersoy’dan Çok Şey Öğrendim!

Çiğdem Batur Nişantaşı'nda bir cafede arkadaşı Didem Gerdanerli ile beraber görüntülendi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Batur, sunuculuk yaptığı Kuaförüm Sensin programından, özel hayatına varana kadar önemli açıklamalarda bulundu.

Oyuncu ve sunucu Çiğdem Batur, geçtiğimiz gün Didem Gerdanerli ile beraber Nişantaşı’nda bir cafede görüntülendi. Muhabirlerin röportaj isteğini kırmayan Batur, sunuculuğunu yaptığı Kuaförüm Sensin programında yapılan değişikliklerle ilgili de konuştu.

Oldukça spor bir kıyafet tercih ettiği görülen güzel sunucu, “Programlardan artan zamanlarda sadece spor giyiniyorum” diye konuştu.

BÜLENT ERSOY’DAN ÇOK ŞEY ÖĞRENDİM”
Bülent Ersoy'la çalışmanın nasıl bir duygu olduğu ve sunuculuğun nasıl gittiği sorulan Batur, sunuculuğun güzel gittiğini kaydederek, “Her gün daha keyifli ilerliyor. Biliyorsunuz Fatih Ürek geldi jüriye. Bülent hanım ayrıldı. Ben o kadar çok sevdim ki Bülent Ersoy’u… Bülent hanımla programda tanıştık. Bülent hanımın otoritesi var. Sizi korkutmaktan ziyade daha çok disipline ediyor. Onun karşısında daha özenli olmaya çalışıyorsunuz.Bülent Ersoy’dan çok şey öğrendim. Benim için büyük bir şanstı, okul gibiydi. Her gün bir şey öğreniyorsunuz ondan” ifadelerini kullandı.

"PROJELERDE SEÇİCİ DAVRANIYORUM"
Oyunculuk yapıp yapmayacağı merak edilen Batur, “Düşünmez miyim? Ben zaten oyuncuyum. Program sunduğum için sunucu değilim. Oyuncuyum ve bu her zaman devam edecek. Bu dönem program devam ediyor. İlerleyen zamanlarda mesleğimize devam edeceğiz” diye konuştu.

“Kurtlar Vadisi gibi büyük bir projeden sonra seçici olacak mısınız” diye sorulan güzel oyuncu “Tabii ki seçici olacağım. Ben zaten yıllardır böyleyim. Seçici olduğum için beni ketum görüyorlar. O yüzden her projede olmadığımı söylüyorlar ama, biraz da içine sinmesi ve kendini o projede nerede gördüğünle çok alakalı bir şey. Ben projelerle alakalı fazla seçiciyim.”  
Kurtlar Vadisi'nden ayrılalı 5-6 sene olmasına rağmen hala dizideki gibi anılıyor olmanın ilginç olduğunu kaydeden güzel oyuncu şu ifadeleri kullandı: “Seyirci demek ki böyle kabul etti. Diziden sonra başka sinema filmi yaptım, dizilerde oynadım. Ona rağmen hala aynı şekilde konuşuyorlar. Kıramıyoruz o algıyı. Onu nasıl kıracağız bilmiyorum.”

"PANDEMİ SÜRECİ BENİM İÇİN ÇOK VERİMLİ GEÇTİ"
Pandemi sürecini nasıl geçirdiği merak edilen Batur pandemi sürecini Düzce'de ailesinin yanında geçirdiğini ifade etti. Batur, "Yaklaşık 4,5 ay ailemin yanında kaldım. Pandemi süreci benim için çok verimli geçti. Ben aynı zamanda medya ve iletişim çalışmaları üzerine doktora yapıyorum. Makaleler yazdım, resim yapmaya tekrar başladım. Bahçemizi ekip biçtik" diye konuştu.

"DİDEM GERDANERLİ'NİN DEFİLESİNDE BEN DE OLACAĞIM"

Didem Gerdanerli ile bir araya gelmesinin sebebi yeni bir proje mi sorusuna da Didem benim çok yakın arkadaşım diyen Batur "Bizim Didem’le her zaman bir projemiz var. Didem önümüzdeki aylarda bir defile yapacak ve kendi tarzına yakın bir defile yapacak. Biraz sokak stili ağır basan bir defile olacak. O defilede ben de olacağım" diyerek müjdeli haberi verdi.

"ÖZEL HAYATIMDA DA SEÇİCİYİM"
Uzun bir ilişkiden sonra birkaç kişiyle birlikte olduğu hatırlatılan Batur “Birkaç kişi mi? Ne yaptın ya? Ben öyle insan değilim. 2 ay biriyle 3 ay biriyle olmuyor zaten. Ben birini hayatıma alırken de seçici davranıyorum. O yüzden benim hayatımda kısa süreli insanlar olmuyor. Benim yaşam tarzıma da çok uygun değil. Özel hayat bazen iyi gidiyor, bazen kötü gidiyor, bazen durağan gidiyor. Adı üstünde özel hayat. Hayat gibi" ifadelerini kullandı.

Çiğdem Batur, basın mensuplarıyla yaptığı kısa röportajın ardından objektiflere poz verdi. Teşekkür ederek muhabirlerin yanında ayrılan Batur, arkadaşı Didem Gerdanerli'nin yanına gitti.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2020, 19:15

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE