Ceyda Ateş'ten Eşine Duygusal Kutlama: "Evladımın Babası..."

Anne olmak için gün sayan oyuncu Ceyda Ateş, eşi Buğra Toplusoy ile evliliğinde 2 yılı geride bıraktı. Ateş, yıl dönümünü sosyal medya hesabından kutladı.

Ceyda Ateş'ten Eşine Duygusal Kutlama: "Evladımın Babası..."

Ünlü oyuncu Ceyda Ateş, Buğra Toplusoy ile 2018 yılında Amerika Miami'de evlenmişti. Şimdilerde bir bebek bekleyen çift, evliliklerinde 2 yılı geride bıraktı.

Ateş, yıl dönümünü Instagram'dan şu sözlerle kutladı:

“EVLİLİĞİMİZİN 2.YILI KUTLU OLSUN”

"Hayatımın neşesi, yoldaşım. Benim yüreği güzel, evladımın babası sevgili kocam iyi ki varsın. Evliliğimizin 2. yılı kutlu olsun. Seni seviyorum."

KARNI BURNUNDA POZ VERDİ

Öte yandan 31 yaşındaki güzel oyuncu, geçtiğimiz günlerde karnı burnunda pozlarını sosyal medya hesabından yayınlamıştı. Karnı iyice görünür hale gelen Ceyda Ateş'in, o kareleri takipçileri tarafından yoğun ilgi gördü.

ceyda

ceyda

Ateş, önceki paylaşımında bebeğinin fotoğrafını, "Talia hanım. Tarifsiz duygular. Aynı annesi dimi" notuyla paylaşmıştı. Paylaşım takipçileri tarafından yoğun ilgi görmüştü.

ceyda

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE