Cesur fotoğraflarıyla bilinen Aynur Aydın'da şaşırtan evlilik açıklaması

Adı klipte beraber oynadığı dansçı partneriyle aşk dedikodularına karışan Aynur Aydın'dan ilginç evlilik itirafı geldi... Aynur Aydın evlenmek mi istiyor?

Cesur fotoğraflarıyla bilinen Aynur Aydın'da şaşırtan evlilik açıklaması

İddialı tarzı ve cüretkar paylaşımlarıyla sık sık adından söz ettiren Aynur Aydın, son yayınladığı fotoğraflarla yine sosyal medyanın gündemine bomba gibi düşmüştü. 

aynur aydıın bornoz

Bornozuyla cesur pozlar veren Aydın, "Gerçek hayatımı 4 resim yansıtıyor..." notunu düştüğü paylaşımıyla dikkat çekti. Bornozuyla bacak ve göğüs dekoltesi vermeyi de ihmal etmeyen Aydın'ın paylaşımına beğeni yağmıştı. 

aynur aydın bornpz

Ünlü şarkıcının daha önceki sütyen açıklaması da sıkça eleştirilmişti. açıklamaları ve pozlarıyla gündemden düşmeyen Aynur Aydın bu kez evlilik hakkında konuştu. Önceki gün Etiler'de bir mekanda görüntülenen şarkıcı yeni parçası 'Sor Gel' hakkında, "Çok güzel tepkiler alıyorum. Üç günde bir milyon dinlenmeyi geçtik. İnanılmaz mutluyum" dedi.

AYNUR AYDIN

"EVLİLİK TEKLİFİ YAĞIYOR, EVLENMEYECEĞİM"

 Ünlü popçu, özel hayatı hakkında, "Sosyal medyadan çok fazla evlenme teklifi alıyorum. Duygusuz bir kadın değilim ama asla evlenmeyeceğimi düşünüyorum. Evlenme kararı alabilmem için çok farklı hissetmem lazım. Bakalım, yaşayıp göreceğiz" açıklamasını yaptı.

"16 YAŞIMDAN BERİ..."

Daha önce de küçük yaştan beri erkeklerin ilgisini çektiğini söyleyen Aynur Aydın,  "16 yaşımdan beri her zaman erkeklerin ilgisini çeken bir kadınım. Bunu sadece güzelliğimle değil, sanırım zekamla da başarıyorum. 'Hiç sevgilin olmadı mı?' dersen, bence saklamayı iyi başardım"  şeklinde konuşmuştu.

​​​​​​​

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2021, 09:55

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE