Ceren Kaplakarslan'ın babası: Bu bebeği torunum olarak kabul etmiyorum

Rafet El Roman ile yaşadığı evlilikle tanınan ve öldüresiye dayak atılan Ceren Kaplakarslan'ın babasından açıklama geldi.

Ceren Kaplakarslan'ın babası: Bu bebeği torunum olarak kabul etmiyorum

Manken Ceren Kaplakarslan, 2014'te ünlü şarkıcı Rafet El Roman ile evlenmiş, fakat 2016 yılında olaylı bir şekilde boşanmıştı. 

Kaplakarslan, uzun bir süredir gözlerden uzak bir şekilde yaşıyordu. Geçtiğimiz günlerde iş insanı Temel Kankıran tarafından şiddet gördüğü haberiyle gündeme gelen 6 aylık hamile olan mankenin babası Atilla Kaplakarslan, dün eşini ve kızını yaşadıkları olayın şokunu atlatmaları için yurtdışına yollamıştı.

Kaplakarslan bugün de konuk olduğu programda bulunduğu açıklama ile olayları detaylıca anlattı: "Hamileliği ile ilgili bir paylaşımından dolayı kavga çıkıyor. O adam ailesine söylememiş, daha önce evlenmiş ve boşanmış, 2 çocuğu var kendisinin.  Hastanenin önünde önce Nuray'ın iki elini kırıyor. Onu görünce Ceren annesinin üzerine kapaklanıyor vurma diye. Bu sefer Ceren'in gözüne silahın kabzasıyla vuruyor. Silahın kabzasıyla eşimin elini kırdı, kızımın gözüne vurdu. Burada 3 kişiye şiddet var: Anne-kız ve altı aylık bebeği."

"Bu bebeği torunum olarak kabul etmiyorum"

Kaplakarslan: "Kızım ve eski eşim şu anda yaşadıkları yüzünden psikolog desteği alıyorlar. Biz gözümüzü kapatana kadar Kızımız Ceren'in arkasındayız. Ben torunum olarak kabul etmiyorum. Ceren'in çocuğu olarak mutlaka seveceğiz ama torunum olarak kabul etmiyorum." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sevim
Sevim - 6 ay Önce

Kızlarımızı koruyamuyormuyuz bence yanlış arkadaş bulmuş çok üzüldüm birde bebeği var yazık öyle adama çocuk sahibi yapacak piskopat birbabası olacak sabinin

SIRADAKİ HABER