Cemil İpekçi Bodrum’daki Evini Neden Aldığını Açıkladı! Sebebi Şaşırttı

Cemil İpekçi, Bodrum’daki 4 katlı evi 5 dakikada aldığını açıkladı. Sebebi ise duyanları şaşırttı.

Cemil İpekçi Bodrum’daki Evini Neden Aldığını Açıkladı! Sebebi Şaşırttı

Cemil İpekçi, Bodrum’un içindeki 4 katlı evini alma hikayesini anlattı. Ünlü modacı, Osmanlı mimarisine uygun yaptırdığı villayı avlusundaki 250 yıllık dev kaktüs nedeniyle aldığını söyledi.

“5 DAKİKADA ALDIM…”

Tarihi evin kapısını Kanal D’deki ‘2. Sayfa’ya açan İpekçi “Bu kaktüsten Bodrum’da yalnızca 2 tane var, biri bende. Kaktüs için evi 5 dakikada aldım” ifadelerini kullandı.

“AYIPTIR…”

Günlük yaşantısına dair özel açıklamalarda bulunan ünlü modacı, aylık masraflarının ise az olduğunu dile getirdi. “Kaliteli ve ucuz yaşamayı iyi bilirim” diyen İpekçi, “Pazara gitmiyorum, şeftalinin kilosu olmuş 22 TL. Ayıptır! Meyve ve sebzemi köylerden alıyorum” ifadelerini kullandı.

“ESNAF LOKANTASINDA YİYORUM…”

Lüks oteller ve sitelerin kendisine göre olmadığını da belirten Cemil İpekçi, “Görgüsüzlük gibi geliyor. Bir tane köy kahvem var, bir çay 2, kahve 5, tost 7 TL. Portatif şezlongumu, termos, sandviç ve meyvemi alıp halk plajında keyif yapıyorum. Canım döner, kebap isterse de çarşıya inip esnaf lokantasında yiyorum” diye ekledi.

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2020, 15:36

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE