Cemal Can ve Nisa Bölükbaşı Küs mü? Cemal Can Sessizliğini Bozdu!

Survivor şampiyonu Cemal Can Canseven’in yarışmadan yakın arkadaşı Nisa Bölükbaşı ile küs olduğu iddia edilmişti. Danla Bilic’in doğum gününe katılan Cemal Can, doğum günü sonrası yaptığı açıklama ile ortaya atılan iddialara son noktayı koydu.

Cemal Can ve Nisa Bölükbaşı Küs mü? Cemal Can Sessizliğini Bozdu!

Tatil sonrası iş başı yapmak için kolları sıvayan Survivor şampiyonu Cemal Can, geçtiğimiz akşam Nişantaşı’nda kameralara yansıdı. Danla Bilic’in doğum gününe katılan şampiyon, “Bitmeyen doğum günü kutluyoruz” diye konuştu.”

“SOSYAL MEDYADA YANSIDIĞI GİBİ DEĞİL..”
Survivor’dan yakın arkadaşı Nisa Bölükbaşı ile küstükleri ve artık görüşmedikleri iddia edilen Cemal Can, ortaya atılan iddialara son noktayı koydu.

Cemal Can ve Nisa Bölükbaşı Küs mü? Cemal Can Sessizliğini Bozdu!

“Her şey sosyal medyada yansıdığı gibi değil. Görüşüyoruz” diyen Cemal Can, ortaya atılan iddiaların asılsız olduğunu dile getirdi.

“BENİ BİR SALIN..”
Cemal Can Canseven’in yakın arkadaşı olan Danla Bilic, Cemal Can ile Nisa’nın arasını bozduğu öne sürülmüştü. Danla Bilic, ortaya atılan bu iddialara twitter hesabından “Survivor bitti ve ben Survivor yarışmacısı değilim. Beni bir salın” sözleriyle isyan etmişti.

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE