Cemal Can Canseven Nisa Bölükbaşı Takipçilerinden Veto Yedi

Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven'in sosyal medyada takipçi sayısı düştü.Yarışma boyunca yakın arkadaş olan Nisa Bölükbaşı ve Cemal Can Cansever'in birbirlerine dargın olduğu iddia edildi. Bu ani düşüşün nedeni olarak Nisa Bölükbaşı gösterildi.

Cemal Can Canseven Nisa Bölükbaşı Takipçilerinden Veto Yedi

Survivor 2020 yarışması geçtiğimiz ay final yaptı.Büyük-küçük herkesin sevgisini kazanan Cemal Can Canseven, 5,5 aylık macerayı şampiyon olarak tamamladı.Sosyal medyada da geniş hayran kitlesine ulaşan Cemal Can 5,5 ayda 250 bin takipçiden 4 milyon takipçiye ulaştı.

TAKİPÇİ SAYISI HIZLA DÜŞTÜ


 Korona günlerinde sevenleriyle sosyal medya hesabı üzerinden iletişimde olan Canseven’in takipçi sayısındaki düşüş dikkat çekti.4 milyon takipçisi olan Cemal Can 3 milyon 840 bin takipçiye kadar düştü.Bu ani düşüşün nedeni olarak Nisa Bölükbaşı gösterildi.

SOĞUK RÜZGARLAR ESTİ


Survivor’ın son günlerine kadar çok yakın olan Cemal Can ve Nisa Bölükbaşı yarışma bittikten sonra ayrı düştü.İddiaya göre, Prag’a ailesinin yanına giden Nisa ve Cemal Can arasında ipler koptu. Birbirinden uzaklaşan iki arkadaşın bu dargınlığı takipçilerine de yansıdı.

Nisa fanları Cemal Can’ı sosyal medyada takip etmeyi bıraktı. 4 milyon takipçisi olan Cemal Can 3 milyon 840 bin takipçiye kadar düştü.

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE