Cem Yılmaz’ın Eski Eşi Ahu Yağtu: Siz de Utanıyorsunuz…(Video Haber)

Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya’nın aşkı magazin gündeminden düşmüyor. Komedyenin eski eşi Ahu Yağtu, ikilinin aşkı ile ilgili sorulara cevap verdi.

Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya’nın aşkı Atina’daki fotoğraflarla ve ikilinin yaptığı açıklamalarla resmen açıklanmış oldu. Dün akşam yaptığı açıklamalarla Cem Yılmaz’ın kendisine ihanetini “Meğer ben bilmiyormuşum” sözleri ile kabul eden Defne Samyeli’nin ardından gözler komedyenin eski ilişkilerine çevrildi.

“BU KONULARLA İLGİLİ KONUŞMUYORUM…”

2012 yılında Cem Yılmaz ile evlenen ancak 2013 yılında boşanan Ahu Yağtu, önceki akşam arkadaşlarıyla gittiği bir mekânın çıkışında magazin basınının sorularını yanıtladı. 41 yaşındaki güzel oyuncu, “İlişkiyi nasıl değerlendiriyorsunuz? Cem Bey ile Serenay Hanım'ı yakıştırdınız mı?” sorusuna “Bu konularla ilgili konuşmuyorum. Sizce bu konularla ilgili yorum yapabilir miyim? Farkındayım siz de sorarken utanıyorsunuz. Yüzündeki ifadeyi gördüm şu anda” cevabını verdi.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2020, 18:13

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE