Cem Yılmaz’dan Serenay Sarıkaya İlişkisine İlk Yorum: Hayatım Şahane

Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya hakkındaki suskunluğunu bozdu. Yaş farkı hakkındaki soruları ise tiye aldı.

Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya hakkındaki suskunluğunu bozdu. Oldukça keyifli olduğu gözlerden kaçmayan 46 yaşındaki komedyen, aradaki 18 yaş farkı ile ilgili soruları ise tiye aldı.

“ÇOK GÜZEL GEÇTİ…”

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya ikilisi, aralarındaki aşk iddiaları ile ilgili sessizliğini Atina’da birlikte görülene kadar saklıyordu. Dün akşam Atina dönüşü “Her şey gördüğünüz gibi” açıklaması yapan 28 yaşındaki Serenay Sarıkaya’nın ardından Cem Yılmaz da sessizliğini bozdu.

“Çok şahane bir hayatım var” ifadelerini kullanan usta komedyen, “Atina tatilim çok güzel geçti” diye de ekledi.

“NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜNDEN Mİ?”

Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya ile arasındaki 18 yaş farkını soran muhabirleri ise tiye aldı. “Nüfus müdürlüğünden mi?” diye cevap verdi.

Geçtiğimiz haftalarda İbrahim Selim’in YouTube kanalındaki programa katılan Cem Yılmaz, 29 yaşındaki Jennifer Lawrence için “[Bana] küçük kalır” ifadelerini kullanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2020, 18:19

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE