Cem Yılmaz’dan Şaşırtan Paylaşım

Defne Samyeli’nin “Konduramadım” açıklamasının ardından Cem Yılmaz’dan manidar paylaşım geldi.

Cem Yılmaz’dan Şaşırtan Paylaşım

Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya’nın ilişkisi son açıklamalarla birlikte artık resmen açıklanmış oldu. İlişkinin ortaya çıkmasının ardından Defne Samyeli açıklamalarda bulunmuş ve Cem Yılmaz ile alakalı “Meğer ben bilmiyormuşum. Konduramamıştım” diyerek ihaneti kabul etmişti.

Bu açıklamaların üzerine Cem Yılmaz’dan manidar tweet paylaşımı geldi. Paylaşımdaki videoda yer alan kişi, “Biz düşmanları biliyoruz Allah'ım. Sen bizi dostlardan koru” ifadelerini kullanıyor. Daha sonra ise şarkıcı Bergen’in “Sen affetsen, ben affetmem” şarkısı çalıyor.

BERGEN’E HAYAT VERECEK

Öte yandan Cem Yılmaz’ın sevgilisi Serenay Sarıkaya, çok yakında Bergen’in hayatını anlatan filmde rol alacak. Güzel oyuncu, Bergen’e hayat verecek.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2020, 15:45

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE