Cem Yılmaz’dan Kerem Bursin’e ‘Gönderme’

Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya ile ilişkisi hakkındaki yorumlara sert çıktı. Komedyenin paylaşımındaki detaylar ‘Herkes mutlu olsun. Her şey güzel olsun’ diye konuşan Kerem Bursin’e gönderme olarak algılandı.

Cem Yılmaz’dan Kerem Bursin’e ‘Gönderme’

Cem Yılmaz, son sosyal medya paylaşımıyla Serenay Sarıkaya ile ilişkisi hakkındaki yorumlara tepki gösterdi. Birleşmiş Milletler logosunun altında “Bizim için sorun yok, yeter ki mutlu olsunlar” notu yer alan görseli Instagram hesabından paylaşan usta komedyen, “Bi bu kalmıştı, iyi oldu” dedi.

Komedyenin bu sözleri, Kerem Bursin’e gönderme olarak algılandı. Dün akşam eski sevgilisi ile Cem Yılmaz’ın ilişkisi hakkında sorulara cevap veren yakışıklı oyuncu, “Herkes mutlu olsun. Her şey güzel olsun” ifadelerini kullanmıştı.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE