Cem Yılmaz 'Benim Oğlum Hira'dan Daha Zeki' Esprisine Açıklık Getirdi

Ünlü komedyen Cem Yılmaz önceki gün Etiler’de görüntülendi. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği bir gösterisinde Demet Akalın’ın kızı Hira hakkında “Benim oğlum Hira'dan daha zeki” dediği iddia edilen Yılmaz, “Benim öyle bir esprim yok” diyerek çıkan haberleri yalanladı.

Serenay Sarıkaya ile ayrıldıktan sonra kalbini aşka kapatan komedyen Cem Yılmaz, Etiler’de bir markete giriş yaparken görüntülendi.

Lüks aracıyla dikkat çeken Yılmaz, kendisini görüntüleyen gazetecilere “İyiyim. Alışveriş yapıyorum” dedi.

Cem Yılmaz 'Benim Oğlum Daha Zeki' Esprisine Açıklık Getirdi

Geçtiğimiz günlerde düzenlediği bir gösterisinde Demet Akalın’ın kızı Hira’nın TikTok fenomenine gönderdiği 7 bin TL ile ilgili “Demet Akalın'ın kızı Hira 7 bin TL kaybetmiş. Benim oğlum 2-3 sene önce 6 bin TL kaybetti Allah'tan. En azından biraz daha zeki, az kaybettirmiş" sözleriyle espri yaptığı iddia edilen ünlü komedyen çıkan haberleri yalanladı.

Cem Yılmaz 'Benim Oğlum Daha Zeki' Esprisine Açıklık Getirdi

Cem Yılmaz, “Ben öyle bir espri yapmadım. Benim öyle bir esprim yok” dedi. Ünlü komedyen sonrasında aracına binerek uzaklaştı.

DEMET AKALIN KIZMIŞTI
Yılmaz’ın söylediği iddia edilen bu sözler sonrası Demet Akalın’dan jet yanıt gelmişti. Bir takipçisinin 'Demet'e bir gol daha' yorumuna sessiz kalmayan Akalın, “Yalnız ben parayı, geri alıp çoktan doğuya oyuncak olarak gönderdim. Ondan daha zengin değilim ama daha merhametli olduğum kesin! Kızımsa saf! Onun oğlu bilerek almış, Hira gül göndermiş arada fark var! Allah tüm çocuklara ana-baba parasını güzel yemeyi nasip etsin” ifadelerini kullanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2021, 17:33

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE