Cem Adrian’dan Duygusal Mesaj! ‘Çoktan Bitirdim…’

40 yaşına giren Cem Adrian’dan duygusal paylaşım geldi. “Hayatta kendi istediğim her şeye sahibim” diyen sanatçı, “Daha fazlasına ihtiyaç duymuyorum. İstediğim kadar seviliyor, istediğim kadar seviyorum, minnettarım...” dedi.

Cem Adrian’dan Duygusal Mesaj! ‘Çoktan Bitirdim…’

Bugün 40 yaşına basan şarkıcı Cem Adrian, Twitter’da gündem oldu. Hayranlarından çok sayıda “İyi ki doğdun” mesajları alan Adrian, duygularını Instagram hesabından yayınladığı bir paylaşım ile dile getirdi.

“SİZİ EN AZ MÜZİK KADAR SEVİYORUM…”

Ünlü şarkıcı, gönderisinde şu ifadeleri kullandı: “Size bunları yazmak istedim. Hayatta kendi istediğim her şeye sahibim. Daha fazlasına ihtiyaç duymuyorum. İstediğim kadar seviliyor, istediğim kadar seviyorum minnettarım. Kendimle de dünya ile de tüm kavgalarımı çoktan bitirdim. Maddi meselelerin insana ne kazandırdığını ve ne kaybettirdiğini anladığımdan beri o konudaki tüm kaygılarımı da yitirdim. Bir hedefim ya da ulaşmak istediğim bir yer yok. Bu bir tükenmişlik değil, tam tersi bir şey...

Cem Adrian’dan Duygusal Mesaj! ‘Çoktan Bitirdim…’

Kendimi dingin akan bir nehire düşmüş bir yaprak gibi hissediyorum. Nehir nereye akarsa, nereye götürürse oraya gidiyorum. Ne beni nehire düşüren rüzgarla, ne beni dalından düşüren ağaçla, ne de üzerine düştüğüm nehirle bir derdim var. Bugüne gelirsek... Bana en güzel doğum günü hediyeniz SMA hastası bebeklerimiz için bütçenize göre bir destek olacak. Lütfen bir bebeğin kampanyasına katılın ki bugün çok güzel bir gün olsun. Sizi en az müzik kadar seviyorum!”

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2020, 15:49

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE