Cardi B. Bu Defa Kösem Sultan'a Taktı: ' Üzgünüm Bebeğim...'

Muhteşem Yüzyıl hayranlığı ile bilinen Cardi B, daha sonra Kösem Sultan'ın hayatını izlemeye başladı. Cardi B, sosyal medya paylaşımında Hürrem Sultan ile Kösem Sultan'ı karşılaştırdı.

Cardi B. Bu Defa Kösem Sultan'a Taktı: ' Üzgünüm Bebeğim...'

Geçtiğimiz Günlerde Muhteşem Yüzyıl dizisi paylaşımı ile çok konuşulan Cardi B, şimdi de Kösem Sultan'nın hayatını izlemeye başladı. Kösem ve Hürrem'i birbiriyle kıyaslayan B, Kösem'in birilerini öldürmek için fazla zaman kaybettiğini, Hürrem'in ise daha hızlı bir kadın olduğunun altını çizdi.

Dünyaca ünlü rap şarkıcısı Cardi B’nin Osmanlı’ya olan ilgisi ve merakı bitecek gibi değil. Kısa sürede Muhteşem Yüzyıl dizisini bitiren B, şimdi de Kösem Sultan’ı izliyor. Özellikle Twitter üzerinden dizi hakkında yorumlarda bulunan, izleyici ile tartışan rapçi, son olarak Kösem ve Hürrem’i kıyasladı.

“Lanet olsun! Neden senin olmayan bir çocuğu neden tahta çıkarırsın ki! Hürrem bunu asla yapmazdı. Derdi ki “Üzgünüm bebeğim, seni seviyorum ama ölmelisin.”

Cardi B, daha sonra ise Kösem’in beğenmediği bir başka özelliğini de takipçileriyle paylaştı. B sosyal medya hesabında şöyle yazdı: “Kösem’in en sevmediğim huyu da, düşmanlarını öldürmesi uzun zaman alıyor. Çok fazla affedici. Hürrem olsa şimdiye hepsinin kellesini almıştı.”

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2020, 17:49

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE