Çapkınlık yarım kaldı! Demet Şener'in eski Cenk Küpeli eşi kızlarla nasıl yakalandı?

Demet Şener'in eski eşi Cenk Küpeli kızlarla nasıl yakalandı? Küpeli, Şener'in ardından aşk mı yaşıyor? İşte eski Basketbolcu Cenk Küpeli'nin çapkınlık turu...

Çapkınlık yarım kaldı! Demet Şener'in eski Cenk Küpeli eşi kızlarla nasıl yakalandı?

Eski manken Demet Şener ve iş insanı Cenk Küpeli, 19 aylık evliliklerini geçen ocak ayında tek celsede sonlandırmıştı. Demet Şener'in yeni bir aşka yelken açmasının ardından Cenk Küpeli de çapkınlık turunda yakalandı. 

cenk küpeli

Demet Şener'den boşanan Cenk Küpeli çapkınlık turunda yakalandı. Basın mensuplarını bir anda karşısında gören Küpeli, kısa süreli şok yaşadı. Küpeli'nin aracında bir sarışın bir esmer güzel vardı.  Hayli şaşıran genç  kadınlar görüntü vermemek için yüzlerini gizleyip, bir apartmana girerken, panikleyen Cenk Küpeli ise "Hanımefendiler normal arkadaşlarım. Uzun süredir arkadaşız" açıklamasında bulundu.

cenk küpeli

VOLEYBOLCU DERYA ÇAYIRGAN İLE YAKALANMIŞTI

Çapkınlık turu yarım kalan Cenk Küpeli yakayı ele verince otomobiliyle yoluna devam edip, gizemli arkadaşlarının evinden uzaklaştı. Cenk Küpeli, geçtiğimiz günlerde voleybolcu Derya Çayırgan'la Nişantaşı’nda gazetecilere yakalanmıştı. Voleybolcu  önce eliyle daha sonra maske ve gözlükleriyle görüntü vermemek için çaba sarf etmişti. Uzun süreli kovalamacanın ardından Nişantaşı’ndan ayrılan ikili, "Yeni bir aşk mı?" sorusunu akıllara getirdi.

derya çayırgan

DEMET ŞENER ŞU SIRALAR ÇOK MUTLU

Geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Tolga Arman ile ilşkiisi ortaya çıkan  Demet Şener ise yeni aşkıyla mutlu bir birliktelik yaşıyor. İkili ilk olarak çıktıkları tatilde yakalanmıştı. 

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2021, 11:55
YORUM EKLE