Cansu Taşkın'dan Şok İtiraf: Gelip Benden Para İstedi

Sosyal medya fenomeni ve manken Cansu Taşkın, Murat Başaran'ın Leyla şarkısının klibinde oynadı. Çekimler sonrası şok bir itirafta bulunan Taşkın, "Babasının para için kendisine sokulduğunu" açıkladı.

Cansu Taşkın'dan Şok İtiraf: Gelip Benden Para İstedi

Cansu Taşkın, Murat Başaran'ın son şarkısı Leyla'nın klip çekimleri için ünlü şarkıcı ile kamera karşısına geçti. Taşkın, 5 yaşındayken babasının boğazına bıçak dayadığı ve taciz ettiği yönünde yaptığı açıklamalar hakkında, "Tanımadığım bir baba portföyü. Para amaçlı gelmeseydi, affedebilirdim" dedi.

murat başaran cansu taşkın

"ÇOK KÜÇÜKTÜM HATIRLAMIYORUM BİLE..."

Murat Başaran'ın yeni şarkısı 'Leyla'nın klibinde oynayan fenomen Cansu Taşkın, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Beş yaşındayken babasının boğazına bıçak dayadığı ve taciz ettiği haberleriyle gündemde olan Taşkın, "Çok küçüktüm hatırlamıyorum bile…" dedi.

cansu taşkın

"SAVCILIĞA ŞİKAYET ETTİM"

Babasının kendisinden para istediği iddialarına Taşkın, "Geçtiğimiz sene çok olmuştu. Onu öğrenince savcılığa şikayet ettim. Öyle bir şeyle gelmemiş olsaydı affedecektim, tanımadığım bir baba portföyü. Yanıma sokulup gelip benden para istemese yine bir şey yapmazdım ve kabul edilebilirdi. Para amaçlı geldiği için bitmiş oldu" açıklamasını yaptı.

cansu taşkın

Başaran ise modele destek vererek, "Kadına şiddet ve tacizin her şeyine karşıyım" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2020, 00:37

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE