Cansel Elçin ve Zeynep Tuğçe Bayat Sessiz Sedasız Dünyaevine Girdi!

Yaklaşık 3 yıldır aşk yaşayan Cansel Elçin ve Zeynep Tuğçe Bayat sessiz sedasız dünyaevine girdi. Çiftin nikahlarına pandemi sebebiyle sadece aile yakınları ve dostları katıldı.

Cansel Elçin ve Zeynep Tuğçe Bayat Sessiz Sedasız Dünyaevine Girdi!

Uzun zamandır aşk yaşayan 46 yaşındaki Cansel Elçin ve 29 yaşındaki Zeynep Tuğçe Bayat sessiz sedasız dünya evine girdi. Çift, Pandemi sebebiyle aile yakınları ve dostlarının katıldığı bir törenle nikah masasına oturdu.

ROMANTİK MESAJLA DUYURDU…

Elçin mutlu gününü, eşiyle fotoğrafını paylaşarak duyurdu ve altına romantik bir mesaj yazdı: “Hayatımın en güzel günü. Zeynep Tuğçe Bayat seni çok seviyorum. Sen beni karanlık derinliklerden elini uzatarak çıkardın. İyi ki sana tutunmuşum. Seninle hayatım aydınlıklar içinde. Güzelliğine, enerjine, zekana, yaratıcılığına hayran olmamak mümkün değil. Sadece sana değil, etrafını, dokunduğun, ürettiğin, sevdiğin her şeyi bana da sevdirdin. Beraber gideceğimiz bu yolda son nefesime kadar seni mutlu etmek için elimden geleni yapacağım. Söz veriyorum. Aşkım.”

Zeynep Tuğçe ise sosyal medyadan düğün fotoğrafını paylaşarak, “Yıllar sonra tesadüfen karşılaştığımızda burada buluşacağımızı tahmin etmemiştim. Seni çok seviyorum” ifadelerini kullandı.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE