Canlı Yayında Zor Anlar! Gözyaşlarını Tutamadılar…

Çağla ile Yeni Bir Gün programına katılan Ebru Şallı, geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden oğlu Pars’ı anlatırken zor anlar yaşadı. İzleyenler ve Çağla Şıkel, o anlarda gözyaşlarını tutamadı.

Canlı Yayında Zor Anlar! Gözyaşlarını Tutamadılar…

Geçtiğimiz yıl lenfoma kanserinden oğlu Pars Tan'ı kaybeden ünlü manken Ebru Şallı, Çağla Şıkel'in programına konuk oldu. Programda büyük oğlu Beren'in yurt dışında okuduğunu dile getiren Şallı, konu geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden oğlu Pars'a gelince duygusal anlar yaşadı.

KONUŞAMADI…

“Ponçik benim için çok farklı bir şey. Hiç aklımdan çıkmıyor ki…” derken Şıkel ve Şallı duygusal anlar yaşadı. Şıkel, konuşmaya devam edemezken, Ebru Şallı “Yapmadığım hiçbir şey kalmadı” diyerek gözyaşlarını tutamadı.

İşte o anlar…

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2021, 17:33

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE