Canlı Yayın Kazasıyla Sosyal Medyanın Diline Düşen Sıla’dan Açıklama Geldi

Sıla, sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayını kapattığını zannederek talihsiz bir kaza yaşadı. Gündem olan o anların ardından şarkıcıdan açıklama geldi.

Canlı Yayın Kazasıyla Sosyal Medyanın Diline Düşen Sıla’dan Açıklama Geldi

Sıla, önceki gün Instagram hesabından yaptığı canlı yayında takipçileri ve sevenleri ile buluştu. Ancak daha sonra yayını kapattığını zannederek iç çeken şarkıcının o anları gündem oldu.

“GÜLDÜK GEÇTİK…”

Yayının bittiğini zannederek ilginç bir harekete imza atan Sıla’nın bu kazasını izleyenlerden bazılar gülümserken bazıları da şarkıcıyı samimiyetsizlikle suçladı. Hatta Şakan Gökbakar, Sıla’nın taklidi ile çok konuşuldu.

O anların ardından Sıla’dan açıklama geldi. “Heyecanla, şevkle en çok da şifa niyetine yaptığım o canlı yayına türlü çirkinlik yaraştırılıyormuş. Elbet bazıları tarafından” diyen şarkıcı, “Teknoloji kabiliyetli biri değilim, hep başka heveslerim oldu bu hayatta. Canlı yayını kapatmadığımı fark ettiğimde kötü niyet içermediği, aslen heyecanımdan kurtulduğumu içerdiği için ve gırgır olduğundan güldük geçtik buna. Ama ah o fesat beri durur mu fesat! İşte, biz o fesattı her daim fırsata çevirmek için burada olacağız. Yeni bir şarkı üstündeydik biz mesela iki gün önce. Dün başka bir şarkının temeli atıldı. Bugün iki satır var yeni, defterde. Yan yana olmak gerekmiyor bunları yapmak için. Üstelik Türkçe’de yan yana ayrı yazılıyor. Bırakın kendi dört duvarınızdan taşanı, içeride kim bilir neler var! Salın biz de şahit olmayalım mı?” ifadelerini kullanarak kendisini eleştirenlere isyan etti.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2020, 12:48

Ferhat Er

Magazin dünyasına dair son gelişmeleri ve merak edilenleri en doğru, en özel biçimde aktarmaya çalışıyoruz. Haberlerimizle ilgili yorumda bulunabilir ya da sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER