Caner Cindoruk’tan Behzat Uygur’a: Sadece Mendil Değil..

Caner Cindoruk, Behzat Uygur’un “Caner bir zamanlar mendil satıyordu” sözlerinin sosyal medya tepki görmesinin ardından bir açıklama yaptı.

Caner Cindoruk’tan Behzat Uygur’a: Sadece Mendil Değil..

Caner Cindoruk’un babası Nejat Uygur ile yıllar önce yaşadığı bir anıyı anlatan Behzat Uygur’un kullandığı ifadelere sosyal medyada tepki yağdı.

Yıllar önce Adana turnesinde babasının mendil satan kısa pantolonlu bir çocuğu oyuna davet ettiğini söyleyen Uygur, “Çocuk, 'Bunları satmam lazım' deyince babam, 'Ben hepsini aldım. Şimdi tiyatroya gelir misin?' diye sordu. Çocuk, 'Gelirim' deyince, otobüse aldı, tiyatroya götürdü. Bir de imzalı fotoğrafını verdi" ifadelerini kullanmıştı.

Bahsettiği mendil satan çocuğun şimdilerde Sadakatsiz dizisinde başrol oynayan Caner Cindoruk olduğunu açıklayan Uygur, “Şimdi çok beğenilen bir oyuncu oldu” demişti.

Uygur’un kullandığı ifadelere sosyal medyada tepkilere neden olunca, Caner Cindoruk Twitter hesabından bir açıklama yayınladı.

“KÖTÜ BİR YANI YOK..”
Ünlü oyuncu, “’Sessiz Şarkıcı' adlı hikaye kitabımda da, Nejat ustanın belgesinde de anlattığım bir hikayedir bu zaten... Kötü bir yorum gerektirecek bir durum yok. İşportacılık yapmış olmanın kötü bir yanı da yok. Sadece mendil değil abi, tokaydı sattığım :)" ifadelerini kullandı.

Caner Cindoruk’tan Behzat Uygur’a: Sadece Mendil Değil..

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER