Çanakkale'de Poz Veren Serenay ve Cem'in Yeni Adresi Belli Oldu

Geçtiğimiz hafta Çanakkale’de bulunan Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya çiftinin yeni adresi Bodrum oldu.

Çanakkale'de Poz Veren Serenay ve Cem'in Yeni Adresi Belli Oldu

Cem Yılmaz, Defne Samyeli ile yaşadığı ilişkinin bitmesi sonrasında Serenay Sarıkaya ile aşk yaşamaya başladı...Daha sonra evlenecekleri iddia edilen çiftin ayrıldığı söylenmişti. 

İlişkilerinde kriz yaşayan Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya, birlikte yaşadıkları evi terk etti

Snob Magazin'in özel haberine göre, geçtiğimiz hafta sevgilisi Serenay Sarıkaya ile Ayvacık’taki Serenay Camping Restoran’ın tabelasının yanında çektirdikleri fotoğrafı, “Şehrin hayhuyundan uzakta, doğanın bize sunduğu falan filan. Satıp savıp başladık, bakalım. Bir ‘hayırlı olsun’unuzu alırız.” notuyla paylaşan Cem Yılmaz'ın, sevgilisiyle birlikte Bodrum'a geçtiği ortaya çıktı.

YENİ ADRESİ BODRUM

İhmal ettiği için Cem Yılmaz'ı kızdırdığı öne sürülmüştü. Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz bakın nereye gitti.Şimdilerde iş temposu yoğunlaşan Serenay Sarıkaya'nın ilişkisini ihmal ettiği için Cem Yılmaz'ı kızdırdığı öne sürülmüştü.

Seçil Balık

Görsel ve yazılı medya üzerindeki deneyimlerimle siz değerli magazinburada.net okuyucularına kaliteli içerikler üretmek için buradayım. Ekip arkadaşlarımızla beraber en doğru ve en hızlı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takipte kalın sevgiler...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE