Can Yaman’ın Hayatı Kitap Oldu! 120 TL’den Satışa Çıktı…

Can Yaman’ın hayatını konu alan bir kitap kaleme alındı. ‘Can Yaman Seni Sonsuza Dek Seveceğim’ adlı kitap 120 TL’den satışa sunuldu.

Can Yaman’ın Hayatı Kitap Oldu! 120 TL’den Satışa Çıktı…

İtalya’da büyük bir hayran kitlesine sahip olan oyuncu Can Yaman’ın hayatını konu alan bir kitap kaleme alındı. Snob Magazin'in haberine göre ‘Can Yaman Seni Sonsuza Dek Seveceğim’ adlı kitap 12.9 Euro’ya (120 TL) satışa sunuldu.

‘İLGİ OLDUKÇA FAZLA…’

İtalyan Corriere della Sera gazetesinde çalışan Floriana Rullo’nun ‘Can Yaman Seni Sonsuza Dek Seveceğim’ adını verdiği kitap İtalya’da okuyucularla buluştu. ‘Kitaba ilgi oldukça fazla. İtalya'da Can Yaman'ı çok fazla merak ediyorlar’ diyen gazeteci ve kitap yazarı Rullo, devamında ise şu ifadeleri kullandı: “Bu kitapta Can Yaman'ın ailesi, çocukluğu, öğrencilik yılları, özel hayatı, hayranlarıyla yapılmış söyleşiler ve çıkışı noktası olan ‘İnadına Aşk’ dizisiyle ilgili ilginç anekdotlar yer alıyor.”

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2020, 08:50

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE