Can Yaman’dan Dikkat Çeken Hamle! Başka Adamla Yakalanan Nişanlısına…

Can Yaman iş insanı Ryan Friedkin ile dudak dudağa yakalanan nişanlısı Diletta Leotta'nın fotoğraflarını beğenmeye devam ediyor.

Can Yaman’dan Dikkat Çeken Hamle! Başka Adamla Yakalanan Nişanlısına…

Ünlü oyuncu Can Yaman'ın bir süredir aşk yaşadığı ve şubat ayında evlenme teklifi ettiği İtalyan spiker Diletta Leotta, iş insanı Ryan Friedkin ile dudak dudağa yakalandı. İtalyan basınının geniş bir şekilde yer verdiği olay sonrası tüm gözler Yaman'a çevrildi.

HERKESİ ŞAŞIRTTI...

Ünlü oyuncu bir açıklama yapmazken son hareketiyle şoke etti. Yaman ünlü spikerin seksi pozlarını beğenmeye devam ediyor. Bunu fark eden Yaman hayranları ise şaşkın. Sıklıkla reklam yaptıkları konuşulan çiftin bu skandal olayının da bu reklamın bir parçası olduğu konuşuluyor.

Can Yaman’dan Dikkat Çeken Hamle! Başka Adamla Yakalanan Nişanlısına…

Yaman ile Leotta'nın birlikte çekildiği fotoğrafların hala sosyal medya hesaplarında yer aldığı da görüldü.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2021, 00:45

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE