Can Yaman gerçekten aldatıldı mı? Gerçek ortaya çıktı!

İtalya ve Türkiye'de sürekli gündemde olan Can Yaman ile İtalyan sunucu Diletta Leotta'nın aşkı geçtiğimiz günlerde aldatma iddaları ile sarsılmıştı. Gerçekler ise sonradan ortaya çıktı, işte detaylar...

Can Yaman gerçekten aldatıldı mı? Gerçek ortaya çıktı!

İtalyanların prensi olan Can Yaman’ın bir süredir birlikte olduğu hatta evlenme teklifi ettiği İtalyan spiker Diletta Leotta ile iş insanı Ryan Friedkin’in dudak dudağa fotoğrafları ortaya çıkmıştı.

Can yaman aldatıldı mı

Başarısı ve tanınırlığı Türkiye sınırlarını aşmış olan Can Yaman, İtalya'da 'Sandokan' dizisi için büyük bir anlaşma imzaladı. Bir süredir İtalya'da yaşayan ünlü oyuncu gönlünü spiker Diletta Leotta’ya kaptırmış, hatta evlenme teklifi etmişti.

can yaman aldatıldı mı

Spor spikeri Dilette Leotta, Roma kulübü başkanın oğlu Ryan Friedkin’le dudak dudağa olduğu görüntüler ortaya çıktı.

can yaman diletta leotta aşkı

İtalya'da yayın yapan 'OGGI' dergisinin ortaya çıkardığı görüntüler olay oldu. Diletta Leotta ile İtalyan milyarder Ryan Friedkin'in öpüştüğü anların fotoğrafları sosyal medyada çok konuşulmuştu.

can yaman aldatıldı mı

Sık sık ikili arasındaki aşkın reklam birlikteliği olduğu şeklinde yapılan haberlerle birlikte gelen aldatma iddiaları, ikilinin ayrılığı şeklinde yorumlansa da gerçek ortaya çıktı.

İtalya'da yayın yapan magazin platformunun haberine göre Can Yaman ve Diletta Leotta aşkının devam ettiği aktarıldı.

can yaman aldatıldı mı

Aldatma iddialarına kulak asmayan ikilinin ilişkisinin doludizgin devam ettiği de haberde yazılanlar arasında.

Selçuk Uzun

YORUM EKLE