Can Yaman, Demet Özdemir'le Barıştı Mı?

Can Yaman, başrolünü eski rol arkadaşı Özge Gürel ile paylaşacağı yeni dizisinin okuma provasından çıkarken görüntülendi. Yaman, eski rol arkadaşı ile yeni bir projede buluşacağından dolayı mutlu olduğunu söyledi. Yaman, Demet Özdemir'le barıştığına dair haberleri de değerlendirdi.

Can Yaman, Demet Özdemir'le Barıştı Mı?

Yeni dizisi için okuma provası yapan Can Yaman, Faruk Turgut’un Etiler’deki ofisinden çıkarken görüntülendi. Magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Yaman, Özge Gürel ile yeni bir projede tekrar rol alacağından dolayı mutlu olduğunu belirtti. Can Yaman, “Daha önce de beraber oynamıştık zaten, anlaştığım biri kendisi. Çok seviniyorum onunla oynayacak olmamdan” ifadelerini kullandı.

BASİT VE UCUZ ŞOV

Can Yaman, karantina sürecini iyi değerlendirdiğini belirterek, “Bu süreci pozitife çevirmeye çalıştım. Bateri çalıyorum, eğitimler alıyorum, tango dansı yapıyorum” dedi. Sosyal medyada ifşa olduğuna dair görüntüler hakkında konuşan Yaman, “Basit ve ucuz bir şov o. Allah’tan daha saçma bir fotoshop yapmamış. Yok bana saçını kes diyormuş vs tamamen yalan haber. Bu dönemde haber yok demek ki öyle saçma haberler çıkıyor hep” açıklamasında bulundu.

DEMET ÖZDEMİR AÇIKLAMASI

Demet Özdemir’le barışmak istediğine dair iddiaları da değerlendiren Yaman, “Öyle bir şey yok. Demet çok sevdiğim bir arkadaşım. Uzun süredir görüşmüyorum ama her zaman çok önemli değerdir benim için bir küslüğümüz dargınlığımız yok konuşmuyoruz ama severim kendisini” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2020, 11:56

Yasin Arslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER