Can Yaman'dan sevgilisi Demet Özdemir'i kıskandıracak görüntüler

Çoğunluğu kadın olan birçok İtalyan, babası ile birlikte İtalya'nın Napoli kentine tatile giden oyuncu Can Yaman'ı görmek için neredeyse birbirini ezdi. Yaman'ın sevgilisi Demet Özdemir'in bu görüntülere ne tepki vereceği merak ediliyor.

Can Yaman'dan sevgilisi Demet Özdemir'i kıskandıracak görüntüler

Türkiye’de rol aldığı diziler sayesinde yurt dışında da büyük hayran kitlesine sahip olan Can Yaman, tatil için İtalya'ya gitti. Can Yaman'a, İtalyan hayranları büyük ilgi gösterdi. Napoli'de kaldığı otelin önüne gelen özellikle kadın hayranlarının videosunu çeken ünlü oyuncu, o görüntüleri ''Bu sevgi için çok teşekkür ederim'' notuyla Instagram hesabına yükledi. İtalyan kadınların, Can Yaman’a çığlıklar eşliğinde gösterdikleri sevgi seli görülmeye değerdi.

İTALYAN KADINLAR, DEMET ÖZDEMİR'İ KIZDIRACAK

Babası ile birlikte tatile çıkan oyuncu, daha havalimanında görülmesinin ardından sosyal medyada paylaşımlar başlamış, daha sonra da duyan hayranları kaldığı otelin önüne giderek imza almak, fotoğraf çektirmek için yarış yapmıştı. Yaşananları küçümsemeye çalışanlar ise “Toplasan 50 kişi vardır” diyerek yorumlar yapmıştı. Can Yaman ise bu tür yorumlar yapanlara yanıt verircesine bir video paylaştı.

Sevgi selinin ortasında imza almak, fotoğraf çektirmek isteyen hayranları ile bir araya gelen Can Yaman, kimseyi kırmamak adına elinden geleni yaptı. Bu durumu küçümseyenler için de bir video paylaştı. Yaman’ın paylaşımının 1 milyon 180 binden fazla izlendiğini ve 500 bine yakın da beğeni aldığını hatırlatalım. Sevgilisi Demet Özdemir’in bu görüntülere ne diyeceği ise merak konusu oldu.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2019, 17:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER