Can Yaman'a İstanbul'da şok: Kimse karşılamaya gelmedi

Madrid'de figüran olduğu öne sürülen 2 bin kişi tarafından karşılanan oyuncu Can Yaman'ı İstanbul Havalimanı'nda kimse karşılamadı.

Can Yaman'a İstanbul'da şok: Kimse karşılamaya gelmedi

İspanya'nın başkenti Madrid'e gittiği zaman havaalanında 2 bin kişinin karşıladığı ünlü oyuncu Can Yamanİstanbul Havalimanı'nda karşılayan hiç kimse olmaması dikkat çekti. Madrid'de Yaman'a ilgi gösteren kalabalığın, cast ajansından kiralanan figüranlar olduğu öne sürülmüştü.

İstanbul

Can Yaman ne demişti?

İspanya'da gazetecilerin mikrofon uzattığı Can Yaman, "Elinde mikrofonla havaalanında kalabalığı coşturan muhabirle röportaj yapmıştım. Kendi programı için bir görüntü almak istemiş ve kalabalığı coşturmuş. İspanya'ya üçüncü dizim satıldı. İnadına Aşk yayınlanacak. Dizi izlendiği zaman bütün karakterler trend topic oluyor. Bu kadar çok sevgiyi anlayamadığımız gibi bu kadar çok hakaret edilmesini de anlayamıyorum. Bunlar yaptığımız işin yan etkileri. Çok üzücü keşke böyle olmasa" ifadelerini kullanmıştı.

Madrid

"Kıvanç'ın dizileri İspanya'ya satılmıyorsa ne yapabilirim"

Kıvanç Tatlıtuğ'un Madrid'de olmasına ve aynı ilgiyi görmemesine ilişkin gelen soruya Can Yaman, "Ne yapayım arkadaşlar, Kıvanç Bey'in dizileri İspanya'ya satılmıyorsa yapacak bir şey yok. Benim dizilerim orada çok izleniyor. Başka bir oyuncunun dizisi izlenmiyorsa ünlü olması, tanınması mümkün değil. Bir Türk oyuncunun gelip buralarda izdihamla karşılaşması, Haluk Bilginer'in dediği gibi 'Kendi adıma değil ülkem adına gurur verici' bir hikaye. Biraz milli duygularla bakmak lazım" şeklinde yanıt vermişti.

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2019, 20:42
YORUM EKLE