Can Aydın ile yollarını ayıran Bestemsu Özdemir'den evlilik açıklaması

Oyuncu Bestemsu Özdemir'den samimi itiraflar... Özdemir, evlenmek mi istiyor, anne olmak hakkında ne düşünüyor?

Can Aydın ile yollarını ayıran Bestemsu Özdemir'den evlilik açıklaması

Ünlü oyuncu Bestemsu Özdemir, geçtiğimiz aylarda bir süredir aşk yaşadığı Can Aydın ile ilişkisini noktalamıştı. O günden beri ortalarda görünmeyen güzel oyuncu, yüzünü Baltalimanında tost yerken gösterdi. 

BESTEMSU ÖZDEMİR

TEKSTİL DÜNYASINA ADIM ATTI 

Yoğun çalıştığını ve son zamanlarda sürekli sette olduğunu belirten 30 yaşındaki oyuncu, yeni girişiminden de bahsetti. Özdemir, "Kendi koleksiyonumu hazırladım. Kadın giyim üzerine bir koleksiyon hazırladım. Tasarımlar bana ait. Ben herkese hitap ettiğini düşünüyorum" diye konuştu.

BESTEMSU

"ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İSTİYORUM"

Öte yandan Bestemsu Özdemir, basın mensuplarının, "Hayatınızda biri var mı, ileride evlilik düşünüyor musunuz?" sorusuna, "Evlenmek tabii ki istiyorum. Çocuk sahibi olmak, bir aile sahibi olmak istiyorum. Şu an hayatımda kimse yok. Tamamen iş odaklıyım" cevabını verdi.

BESTEMSU ÖZDEMİR

"KÖTÜYÜ OYNAMAKTAN KEYİF ALIYORUM"

Bestemsu Özdemir, rol aldığı dizilerde kötü karakterleri oynamayı sevdiğini, bu durumun kendisine alan yarattığını belirterek, "Kötüyü oynamak inanılmaz keyifli, oynarken çok eğleniyorum. Ben sevdim kötüyü oynamayı, kötü iyiymiş, iyi kız da tamam güzel ama kötüyü oynamak daha alan sağlıyor. Hem akılda kalıyor hem benim için daha fazla alan daha fazla şey yapmak demek, bu da avantaj." şeklinde konuşmuştu.

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE