Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik’ten Olay İtiraf! ‘Psikoloğa Gidiyorum…’

Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik, dikkat çeken bir itirafta bulundu. “Eskiden her projemden önce oyuncu koçuna gitmeye çalışıyordum” diyen Biricik, “Şimdi her projeden önce psikoloğa gidiyorum” ifadelerini kullandı.

Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik’ten Olay İtiraf! ‘Psikoloğa Gidiyorum…’

Kanal D’nin yeni dizisi ‘Camdaki Kız’ın başrol oyuncusu Burcu Biricik, Hürriyet gazetesinden Hakan Gence'ye bilinmeyenlerini anlattı. “Hep tatlış rollerde oynamıyoruz” ifadelerini kullanan oyuncu, sözlerine şöyle devam etti: “Çok derinliği, ciddi sıkıntıları olan rollere girip günün 20 saatini o karakterle geçirdiğinde günün sonunda bir psikoloğa gidip arınman gerekiyor. Bir de son zamanlarda projelerden önce gidiyorum. Eskiden her projemden önce oyuncu koçuna gitmeye çalışıyordum, şimdi her projeden önce psikoloğa gidiyorum.”

Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik’ten Olay İtiraf! ‘Psikoloğa Gidiyorum…’

“AT GÖZLÜKLERİMİZ VARDI…”

Burcu Biricik, pandemi sürecine dair de dikkat çeken açıklamalarda bulundu. “Korona öncesinde sanki at gözlüklerimiz vardı” diyen Biricik, “Önümüzde bir ödül maması bulunuyordu ve onlara koşuyorduk. 'Şunu da yapalım', 'Bu krediyi ödeyelim' diyorduk. Koronayla birlikte hayatımızda hiç alışık olmadığımız bir boşluk oluştu. Kendimize dönmeye ve sorgulamaya başladık. Gülseren Hanım’ın (Budayıcıoğlu) kitapları ve dizileri de böyle enteresan bir döneme denk geldi. Bir de, izleyip de kendimizden daha kötü durumdakileri görünce, yalnız olmadığımızı görüp rahatlıyoruz ya da ‘beterin beteri de var’ diye düşünüyor ve şükrediyoruz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER