Çağrı Atakan İlişkisi Hakkında İlk Kez Konuştu!

Sosyetik güzel Eda Taşpınar, kısa bir süre önce Çukur'un Remzi'si Çağrı Atakan ile aşk yaşadığını itiraf etmişti.Taşpınar, ilişkisi hakkında "Her şey çok keyifli gidiyor, gördüğünüz gibi mutluyuz" ifadelerini kullandı. Önceki akşam Nişantaşı’nda kameralara yansıyan Çağrı Atakan'da ilişkisine dair açıklamalarda bulundu!

Çağrı Atakan İlişkisi Hakkında İlk Kez Konuştu!

Sosyetik güzel Eda Taşpınar ile 1.5 aydır birlikte olan Çağrı Atakan önceki gün Bebek'te ilk kez basının karşısına çıkmıştı.Taşpınar, kendisini görüntüleyen basın mensuplarını sorularına; ""Bir aydır beraberiz.Çok iyi gidiyor, biz gayet mutluyuz, teşekkür ederiz" demişti.Çağrı Atakan,önceki akşam Nişantaşı’nda kameralara yansıdı. Atakan,kendisini görüntüleyen basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"YENİ BİR ÇİFTİZ"

Tatilin onun için gezip tozmak yerine spor anlamı taşıdığını belirten oyuncu, formunu korumak için yediği içtiği her şeye dikkat ettiğini söyledi.

Eda Taşpınar ile birlikte olan ve ilişkisinin pek dillendirilmesini istemeyen Çağrı Atakan, “daha yeni başlayan bir çiftiz, her şey yolunda” dedi.


ÇAĞRI ATAKAN KİMDİR?

Çağrı Atakan, 1981 yılında Ankara'da dünyaya geldi. Bilkent Üniversitesinde lisans eğitimini tamamladı. 2018 yılında ATV ekranlarında yayın hayatına başlayan, Şahin Tepesi dizisinden yer aldı. Dizide Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Murat Aygen, Esra Dermancıoğlu, Kaan Taşaner ve Leyla Tanlar gibi isimlerle birlikte çalıştı. Çukur dizisinde Remzi karakteriyle ekrana gelen Atakan, 1.85 boyunda ve 79 kilodur.

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2020, 13:52

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE