Çağlar Çorumlu Erşan Kuneri ile İlgili Ser Verdi Sır Vermedi! ‘Anlatmak Zor…’

Ünlü oyuncu Çağlar Çorumlu, yakın dostu Cem Yılmaz’ın ofisinden çıkarken görüntülendi. Erşan Kuneri için yavaş yavaş hazırlıklara başladıklarını söyleyen oyuncu, nasıl bir rolü oynayacağıyla ilgili ser verip sır vermedi.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın çektiği filmlerin vazgeçilmez oyuncusu Çağlar Çorumlu, önceki gün Cem Yılmaz’ın ofisindeydi. Yakın dostunun Netflix için çekeceği Erşan Kuneri dizisinin kadrosunda yer alan başarılı oyuncu, toplantıdan çıktıklarını ve sete yetişmesi gerektiğini söyledi.

“ANLATMAK O KADAR ZOR Kİ...”

Acelesi olduğu görülen Çorumlu, “Erşan Kuneri’de sizi nasıl göreceğiz?” sorusuna, “Anlatmak o kadar zor ki… Birçok şey var çünkü. Çekince göreceksiniz” inşallah diyerek üstü kapalı bir cevap verdi.

Yeni projeyle ilgili ser verip sır vermeyen başarılı oyuncunun bu sözleri Erşan Kuneri için henüz şimdiden merak uyandırdı.

Çağlar Çorumlu Erşan Kuneri ile İlgili Ser Verdi Sır Vermedi! ‘Anlatmak Zor…’

“TEDBİRLERİMİZİ ALIP ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ...”

Apar topar aracına binen Çağlar Çorumlu, “Pandemi sürecinde setlerde nasıl çalışıyorsunuz?” sorusuna “Tedbirlerimizi alıp çalışmaya devam ediyoruz” cevabını verdi.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2021, 11:05

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE