Çağla Şikel'in Hareketi Sosyal Medyada Akım Oldu: Ünlü İsimler Meydan Okudu

Ünlü manken Çağla Şikel'in sosyal medyada paylaştığı videoya Alişan ve Ceyhun Fersoy'dan yanıt gecikmedi. Ünlü isimler Çağla Şikel'e meydan okudu.

Çağla Şikel'in Hareketi Sosyal Medyada Akım Oldu: Ünlü İsimler Meydan Okudu

Ünlü manken Çağla Şikel, bugün yaptığı paylaşım ile gündem olmuştu. Geçmişte bale yaptığı bilinen Şikel, ayağıyla kapıyı açıp sosyal medya da konuşulanlar listesine adını yazdırmıştı. 

ALİŞAN VE CEYHUN FERSOY MEYDAN OKUDU

Ünlü manken'in akrobatik paylaşımına yakın arkadaşı Alişan ve Ceyhun Fersoy da aynı hareketi yapmaya çalışarak karşılık verdi. O paylaşımlar takipçileri güldürdü. 

Oğulları ile birlikte Bodrum'daki yazlığında tatil yapan Çağla Şıkel, dün Instagram sayfasında paylaştığı video ile sosyal medyayı salladı.

Uzun yıllar bale yapan Şıkel, kapıyı ayağı ile açtığı videonun altına "Masayı topluyorumdur" notunu düştü.

Çağla Şıkel'in yakın dostu Alişan ile oyuncu Ceyhun Fersoy da paylaştıkları videolarla ünlü modele meydan okudular...

ÇAĞLA ŞİKEL'DEN MEYDAN OKUMAYA YANIT

Ünlü model Çağla Şikel, Alişan'ın meydan okumasına yanıt verdi... Alişan o videonun altına "İzlerken çapraz bağlarım koptu, hastanedeyim" yanıtını verdi.

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2020, 15:38

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE