Çağla Şıkel’den Şaşırtan İtiraf! "Her Şeye Sahip Olduğunu..."

Çağla Şıkel, geçtiğimiz günlerde Armağan Çağlayan’ın Gör Beni isimli programına konuk olmuş, çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Ünlü manken ses getiren açıklamalarına bir yenisini daha ekledi.

Çağla Şıkel’den Şaşırtan İtiraf! "Her Şeye Sahip Olduğunu..."

4 yıllık inişli çıkışlı bir ilişkinin ardından 2008 yılında ünlü manken Çağla Şıkel ve şarkıcı Emre Altuğ, nikah masasına oturmuştu. 2015 yılında boşanan çift çocukları Kuzey ve Uzay için bir araya gelmeyi sürdürdü. Biten evliliğinin ardından aşka kapılarını kapatan Çağla Şıkel, adeta kendini iş hayatına adadı.

çağla

Anne olmak için yaratıldığını ifade eden ünlü manken, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sevenlerini şaşırttı. Hayatına dair birçok kısmı halledebildiğini ifade eden Şıkel’in paylaşımı, takipçilerinden tam not aldı.

HAYATTA KİMSEDEN HİÇBİR ŞEY BEKLEMEMEYİ…

Fox TV ekranlarına gelen 'Çağla İle Yeni Bir Gün' programıyla her sabah sevenlerinin evine konuk olan ünlü manken, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla dikkatleri çekti. Hayatın önemli duraklarındaki meselelerin üstesinden gelmeyi başardığını ifade eden Şıkel, aşkı ve affetmeyi öğrendiğini söyledi.

Şıkel paylaşımına, “Aşkı, affetmeyi, savaşmamayı, akışına bırakmayı, teslim olmayı, kendini ve insanları sevmeyi, tanıdık hatta tanımadıklarını bile... Hayatta kimseden hiçbir şey beklememeyi çünkü aslında her şeye sahip olduğunu nasıl öğrendi? Nasıl öğrendi hayatla dans etmeyi?” notunu ekledi.

çağla

Öte yandan Emre Altuğ’la evliliğinden iki erkek çocuğu olan Çağla Şıkel, geçtiğimiz günlerde konuk olduğu Armağan Çağlayan’ın Gör Beni isimli programında ileride bir kız çocuğu sahibi olabilmek için yumurtasını dondurduğunu açıklamıştı. Şıkel “Tam anne olmak için yaratılmışım bence. İki tane oğlum var şükürler olsun ama oğlak burcu olduğum için inatçılıktan içimde hala kız isteği var. Yumurtamı dondurdum, yakında düşünüyorum’’ dedi.

çağla

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE