Çağla Şıkel: Sosyal medyada kadınların tacizine uğruyorum

Cilt bakım ürünü lansmanında Magazin Burada'ya konuşan Çağla Şıkel, sosyal medyada en çok kadınların taciz ve hakaretlerine maruz kaldığını söyledi. Şıkel, gençliğinde yaptığı güzellik hatalarını ve fit görünmenin püf noktalarını paylaştı.

Çağla Şıkel: Sosyal medyada kadınların tacizine uğruyorum

Ünlü manken ve sunucu Çağla Şıkel, sosyal medyada hadsiz yorumlara eskiden üzüldüğünü ancak şu an bu yorumlara güzel bir dille, sevgiyle yaklaşarak cevap verdiğini söyledi.

Şıkel'den kadınlara mesaj

Magazin Burada mikrofonlarına konuşan Şıkel, özellikle sosyal medyada kadınların birbirlerine çok acımasız olduklarını, aksine dayanışma içinde olmaları gerektiğini vurguladı.

"Kadınlar, kadınlara şiddet uyguluyor"

Sevginin paylaşılması gerektiğini kaydeden ünlü manken, "Kadınlar, kadınlara sosyal şiddet uygulayabiliyor. Erkekler, linç yiyeceklerini düşünerek buna pek yanaşmıyorlar fakat biz kadınlar, bazen birbirimize karşı daha acımasız olabiliyoruz. Hiçbirimiz mükemmel olmak zorunda değiliz. her kadın kendi içinde mutlu olsun, güzel olsun. Biribimize destek olalım. Birbirimizle bağ kurmamız lazım" diye konuştu.

"İnsanları motive etmek istiyorum"

İki çocuk annesi olan Çağla Şıkel, ekran önünde biri olarak insanlara örnek olmak istediğini, insanları güzel şeylere teşvik edip motivasyon kaynağı olmak istediğini, bunu başarabilirse çok mutlu olacağını söyledi.

Televizyon ekranlarını sevdi

Fox TV'de ekrana gelen Çağla ile Yeni Bir Gün programını hazırlamaktan ve sunmaktan dolayı çok mutlu ve keyifli olduğunu dile getiren Şıkel, "İkinci sezona başladık. Benim için çok zor ama çok heyecanlı. Modellik bir kenara, bu program en sevdiğim işlerden biri oldu. Çalıştığım ekiple beraber aşkla yaptığımız bir iş. Özenerek yapılan işler, beraberinde başarıyı getiriyor" dedi.

40 yaşındaki güzel sunucu, oyunculuk yapmayı da şu an düşünmediğini belirtti.

Şıkel'den güzellik sırları

Güzellik sırlarını da paylaşan Şıkel, eskiden uzun saatler güneş altında kalarak kapkara olduğunu, fakat şu an cilt lekeleriyle uğraştığını söyledi.

Güneş koruyucu kremlerin mutlaka kullanılması gerektiğini kaydeden ünlü manken, fit bir beden ve güzel bir cilt için yaptıklarını şöyle anlattı;

"Kendime ve işime duyduğum saygıdan dolayı cilt bakımıma ve görünüşüme dikkat ediyorum. Bunun için spor yapıyorum, doğru besleniyorum. Kendime vakit ayırıyorum. Bunun için maddiyata gerek yok. Doğru beslenmek, spor yapmak, iyi uyumak, stresten uzak durup morali yüksek tutmak cildimize ve bedenimize iyi gelir."

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2019, 08:37
YORUM EKLE