Çağla Şıkel'den Çok Özel Açıklamalar! ''Kız Çocuğu Sahibi Olabilmek İçin...''

Şarkıcı Emre Altuğ'la evliliğinden Kuzey ve Uzay isminde iki erkek çocuğu bulunan Çağla Şıkel, Armağan Çağlayan'ın Youtube programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Şıkel, kız çocuk sahibi olabilmek için yumurtasını dondurduğunu açıkladı.

Çağla Şıkel'den Çok Özel Açıklamalar! ''Kız Çocuğu Sahibi Olabilmek İçin...''

Televizyon programcısı Armağan Çağlayan’ın YouTube programına bu kez ünlü manken Çağla Şıkel konuk oldu. Hayatı ile bilinmeyenlerini anlatan Şıkel, bir kızının olmasını çok istediğini belirterek, “Tam anne olmak için yaratılmış bir kadınım bence. İki tane erkek evladım oldu.'' dedi. 

çağla şıkel

Binlerce kez şükürler olsun tabi ki ama hâlâ o oğlak burcunun inatçı yapısından içimde bir yerlerde bir kız çocuğu hâlâ var. Olur yani bence olur, istediğim her şey olduğuna göre bence onun da olması gerekiyor teknik olarak” dedi.

Çağlayan’ın “Babaanne olduğunuzda keşke bir kızım olsaydı demeyin” sözleri üzerine Şıkel, “Tabi canım ben bunun için tüm önlemlerini aldım” dedi. Çağlayan’ın, “Yumurta mı dondurdun ne yaptınız?” sorusuna Şıkel, “Evet” cevabı verdi ve şöyle devam etti:

''BANA GERİ DÖNECEK''

“O kadar ciddiyim yani. Bunun için çaba sarf etmiyorum. Bu benim için hakikaten büyük bir fantezi. İki tane çocuğun var neden yumurta dondurasın ki. Ben hissetmişimdir onu, kesin hissetmişimdir oraya boşuna gitmemişimdir diyorum. Onu bana yaptıran şeyin bir gün geri döneceğine inanıyorum.”

çağla şıkel

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2020, 17:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER