Çağatay Ulusoy’dan Gönülçelen Açıklamalar ve Pozlar

Çağatay Ulusoy, bir derginin çekimleri için objektif karşısına geçti. Ünlü oyuncu, yaptığı açıklamalar ve verdiği pozlarla gönülleri fethetti.

Çağatay Ulusoy’dan Gönülçelen Açıklamalar ve Pozlar

Çağatay Ulusoy, Hello Türkiye dergisinin çekimleri için objektif karşısına geçti. Derginin ünlü oyuncuyla yapılan çekimleri Londra’nın yaratıcı üssü Shoreditch sokaklarında gerçekleştirildi. Çağatay Ulusoy, yaptığı açıklamalar ve mor renkteki pijamalarıyla verdiği pozlarla gönülleri fethetti.

“HER YENİ İŞ BİR MEYDAN OKUYUŞ…”

Samimi açıklamalarda bulunan Çağatay Ulusoy, “Yaptığım her yeni iş, kendime bir meydan okuyuş. Hayatımın bu döneminde farklı notalara basıyorum” ifadelerini kullandı.

Hayattaki her şeyin birbirini beslediğine inandığını da dile getiren yakışıklı oyuncu, “Bir sahne sırasında çalan müzik, yaptığın tabloyu neşelendirirken yüzünü kesen ışık, sahnenin türünü destekliyor ve duyguyu pekiştiriyor. Hayat gibi! Doğru duyguları yansıtmak için sanatın her alanında bulaşmalı” diye ekledi.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2020, 11:45

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Chávez julia Haydee
Chávez julia Haydee - 7 ay Önce

Me llena el corazón saber cosas nuevas de mi actor turco preferido noticias como está no se puede dejar pasar gracias #Çagatayulusoy gracias a los periodistas que hacen posible esto