Çağatay Ulusoy Son Çekimiyle Hayranlarını Mest Etti

Hello Türkiye dergisi için objektif karşısına geçen Çağatay Ulusoy’un çekimlerinden yeni fotoğraflar geldi. Yakışıklı oyuncunun çekimlerini hayranlarını mest etti.

Çağatay Ulusoy Son Çekimiyle Hayranlarını Mest Etti

Oyuncu Çağatay Ulusoy, Hello Türkiye dergisi için objektif karşısına geçti. Londra’nın yaratıcı üssü Shoreditch sokaklarında gerçekleştirilen çekim, oyuncunun hayranlarını mest etti.

“GAYET İYİ GİDİYOR…”

Dergiye verdiği röportajda oyuncu Duygu Sarışın ile yaşadığı aşk hakkında konuşan Çağatay Ulusoy, yaşının ilerlemesiyle beraber ilişkiye bakış açısının değiştiğini belirtti. “Duyguyla her şey gayet iyi gidiyor” dedi.

“BALIKTAN ÖĞRENİYORUM…”

Hayattaki en büyük tutkusunun balık tutmak olduğunu da söyleyen Ulusoy, bakış açısını ilginç bir örnekle açıkladı. “Yaşamak için bilmem gereken ne varsa denizden ve balıktan öğreniyorum. Balık tutuyorum, balık oluyorum. Dalış yapmak beni müthiş sakinleştiriyor. Karanlığın verdiği huzuru seviyorum.”

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2020, 11:50

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 6 ay Önce

Dünyanın en yakışıklı adamı. Kardeşim benim yolun açık olsun.