Çağatay Ulusoy, Sevgilisi Duygu Sarışın'ı Öpücüklere Boğdu! (Video Haber)

Çağatay Ulusoy ile sevgilisi Duygu Sarışın Bodrum’da tatil yaparken MagazinBurada.net kameralarına yansıdı. Karantina sürecinde haklarında ayrılık iddiası ortaya atılan ikilinin mavi sularda stres atarken yaşadığı mutluluk dikkatlerden kaçmadı.

MagazinBurada.net Bodrum muhabiri Kamil Sümer, Çağatay Ulusoy ve sevgilisi Duygu Sarışın’ın tatil anlarını görüntüledi. Görüntülerde Ulusoy’un sakallı ve yeni imajı gözlerden kaçmadı.

Haklarında sık sık ayrılık haberleri çıkan ve birlikte tekne tatiline çıkan çift, baş başa aşk tazeledi.

BİRLİKTE BALIK TUTTULAR

Çağatay Ulusoy’un bota binip balık tutmaya hazırlanırken sevgilisini de yanına çağırdığı görüldü. Birlikte balık tutmak için teknenin ön tarafında geçen çiftin kısa bir gerginlik yaşadığı sonra da barıştığı izlendi.

İkiliden bazen Çağatay Ulusoy, bazen de Duygu Sarışın olta başına geçip balık tutmaya çalıştı. Bir ara balık tutan çiftten Çağatay Ulusoy, balığı tekrar özgür bırakarak hayranların gönlünde bir kez daha taht kurdu.

ŞAKALAŞIP AŞK TAZELEDİLER

Teknelerinde bol bol güzel vakit geçiren çiftin dostlarıyla iskambil oynadığı ve birbirleriyle şakalaştığı görüldü. Ayrıca ikilinin birbirlerini öpücüklere boğması da gözlerden kaçmadı.

Birbirlerine sıkı sıkıya sarılan çift, aşklarıyla hem düşman çatlattı hem de ayrılık haberlerinin ne kadar asılsız olduğunu bir kez daha gösterdi.

DALIŞ KIYAFETLERİNİ KENDİ ELLERİYLE GİYDİRDİ

Öpücük ve sarılma faslından sonra denize girmek isteyen oyunculardan Duygu Sarışın, yakışıklı sevgilisi Çağatay Ulusoy’un dalış kıyafetlerini kendi elleriyle giydirdi.

Kaynak gösterilerek bile video resim kullanılamaz ve haberin altına bu haber link verilerek kullanılabilir.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2020, 14:37

Yasin Arslan

En doğru, en sıcak ve en düzeyli magazin haberlerini yakından takip edip, siz değerli okuyucularımıza aktarıyorum. Haberlerimi yazarken evrensel etik kurallarını daima gözetip, magazine konu olan kişilerin şahsi hayatına zarar verecek içerikleri süzgecimden geçirmeye özen gösteriyorum. Özel içeriklere imza atan MagazinBurada.net ekibinin bir parçası olmaktan zevk alıyorum. Sevgiyle kalın…

YORUM EKLE