Çağatay Ulusoy Kilolarından Dertli! İlk Adımı Attı

Sevgilisi Duygu Sarışın ile birlikte Bodrum’da tatil yaparken Magazinburada.net kameralarına yansıyan Çağatay Ulusoy’un kiloları başına dert oldu. Yakışıklı oyuncu, son durumundan kurtulmak için ketojenik diyete başladı.

Çağatay Ulusoy Kilolarından Dertli! İlk Adımı Attı

Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Duygu Sarışın ile birlikte Bodrum’da tatil yaparken Magazinburada.net muhabiri Kamil Sümer tarafından görüntülenen Çağatay Ulusoy, kiloları için harekete geçti. ‘Barbaros’ dizisi için değil de iptal edilen pehlivan ‘Koca Yusuf’un hayatını anlatan film için kilo aldığı öğrenilen oyuncu, ketojenik diyete başladı.

DİYETİSYENİN KAPISINI ÇALDI…

Tatil fotoğraflarındaki görüntüsünden rahatsızlık duyan Çağatay Ulusoy, bir diyetisyenden yardım almaya karar verdi. Birçok ünlünün başvurduğu ketojenik diyete başlayan oyuncu, diyetini sporla destekliyor.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Y.Sırakaya  Wiesbaden
Y.Sırakaya Wiesbaden - 2 hafta Önce

Asıl Çağatayla Duygu Sarışını dalga konusunu Yapın neyini ispatlama çalışıyor Sarışın bunun yaptığı daha Ahlak dışı Çagatayı cimcikliyor İcrayı bir kariyeri yok Böylemi Göstermeye çalışıyor duygu sarışın