Çağatay Ulusoy 5 Yıl Sonra Setlere Geri Dönüyor: İşte Yeni Projesi

Barbaros dizisinin kadrosundan ani bir kararla ayrılan Çağatay Ulusoy, şimdilerde Mücadele Çıkmazı filmiyle setlere geri dönmeye hazırlanıyor.

Çağatay Ulusoy 5 Yıl Sonra Setlere Geri Dönüyor: İşte Yeni Projesi

Bir süre önce Barbaros dizisinde başrol oynayacağı iddia edilen Çağatay Ulusoy, ani bir kararla projesini iptal etmişti. Dizi için saçını ve sakalını uzatan biraz da kilo alan Ulusoy'un yeni imajı gündem olmuştu. Ünlü oyuncu şimdilerde yeniden beyaz perde de boy göstermek için gün sayıyor.

Başrolünde Çağatay Ulusoy'un yer aldığı Mücadele Çıkmazı'nın çekimleri başladı. Filmin senaryosunu Behzat Ç. ile damga vurmuş Ercan Mehmet Erdem kaleme alırken, yönetmenliğini ise Ayla ve Müslüm'ün başarılı yönetmeni Can Ulkay üstleniyor.

5 YIL SONRA İLK FİLM

Hakan: Muhafız ile dünya çapında bir projede yer alarak son yıllara damgasını vuran Çağatay Ulusoy, son olarak 2015 yılında yayınlanan Delibal filmiyle beyazperdede boy göstermişti. Geçen bu arada dizilerde izlediğimiz Ulusoy, 5 yıl sonra yeniden bir sinema filminde rol alacak.

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE