Cadılar Bayramı Partisi Veren Aslan Gülman: 'Gençliğimize Verin'

Geçtiğimiz haftalarda lüks yalısında Cadılar Bayramı partisi veren Feryal Gülman'ın oğlu Aslan Gülman, duyarsızca bir parti yaptıklarını söyleyerek kamuoyundan özür diledi.

Cadılar Bayramı Partisi Veren Aslan Gülman: 'Gençliğimize Verin'

Geçtiğimiz haftalarda Bebek'teki 250 milyon lira değerindeki lüks yalısında Cadılar Bayramı partisi veren Kemal Gülman ile Feryal Gülman'ın oğlu Aslan Gülman, önceki akşam Ulus'ta kız arkadaşıyla objektiflere yansıdı.

ASLAN

Baş başa romantik bir akşam yemeği yiyen çiftin keyfi yerindeydi. Aslan Gülman, çıkışta art arda patlayan flaşlar karşısında, eliyle yüzünü saklamaya çalıştı.

ASLAN

Yaklaşık 200 kişilik koronavirüs önlemlerine dikkat edilmeyerek, mesafesiz ve maskesiz Cadılar Bayram partisi veren Aslan Gülman, duyarsızca bir parti yaptıklarını ve kamuoyundan özür dilediğini söyledi.

Aslan Gülman, konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

“GENÇLİĞİMİZE VERİN”

"Gençliğimize vermenizi diliyorum. Kamuoyundan da özür diliyorum. Çok kötü bir zamanda, duyarsızca bir parti yaptık. Rahatsız olan herkesten özür diliyorum. Kusura bakmayın lütfen."

ASLAN

NE OLMUŞTU?

Feryal Gülman'ın oğlu Aslan Gülman'ın adı, geçtiğimiz haftalarda Bebek'teki 250 milyon TL değerindeki yalılarında düzenlediği Cadılar Bayramı partisinin, polis baskınıyla son bulduğu haberleriyle gündeme gelmişti.

ASLAN

Pandemi döneminde böyle bir partinin düzenlenmesi, herkes tarafından hayretle karşılanmıştı. Feryal Gülman, partinin oğluyla alakası olmadığını söylemişti.

Gülman, şu açıklamalarda bulunmuştu:

"OĞLUMLA BİR İLGİSİ YOK"

"Oğlum, böyle bir olayla gündeme geldi. Konunun oğlumla bir ilgisi yok. Basın konuyu oğlumla ilgiliymiş gibi yansıttı. Partiyi düzenleyen Aslan Kemal değildi ama basına yansıdığı gibi değil. Sadece bu kadar söylemek istiyorum. Gündemimizde deprem varken de olayın buralara gelmesine çok üzüldüm."

aslan

Partide, yaklaşık 270 kişinin olduğu öğrenilmişti. Polisin gelmesiyle yalıyı terk edenler, çıkışta yüzlerini gizlemişti. Yalıdan çıkanlara filyasyon ekibi kapıda 930 lira para cezası kesmişti.

aslan

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2020, 12:24

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE