Büyük Kavga Sona Erdi: Aşkım Kapışmak ve Danla Bilic Barıştı (Video Haber)

Aşkım Kapışmak ile Danla Bilic’in arasındaki kavga Merve Özbey'in düğününde son buldu. İki isim, artık barıştı.

Uzun zamandır süren Aşkım Kapışmak ile Danla Bilic’in arasındaki kavga Merve Özbey ve Kenan Koçak’ın düğününde son buldu. “Nasipse Olur” filminin galasında soruları cevaplayan Aşkım Kapışmak, “Merve’nin düğününde Danla’yla halay çektik… Hassas bir dönemiydi ve beni yanlış anladı davalık olduk. Ama sonra ona 3 günlük dünya dedim ve o da sağ olsun kınadan sonra düğünde geldi sarıldı barıştık. Güzel bir barışma oldu” dedi.

“PROJE YAPABİLİRİZ…”

Birlikte bir proje de yapabileceklerini ifade eden Aşkım Kapışmak, “Her şey olabilir. En büyük nefretler aşka, en büyük düşmanlıklar dostluğa dönüşüyor, görüyoruz” ifadelerini kullandı.

Danla Bilic, kendisine “Kalçalarını görelim” dediğini iddia ettiği yazar Aşkım Kapışmak’la ilgili çektiği videoda “şeref yoksunu, karaktersiz” gibi ifadeler kullanınca ortalık karışmış, ikili mahkemelik olmuştu.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2020, 12:56

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE