Buse Varol'un Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu: Alişan Yanılmadı

Buse Varol'un bebeğinin cinsiyetinin kız olduğu ortaya çıktı. Daha önce verdiği röportajda 'Bebeğin kız olduğunu hissediyorum' diyen Alişan'ın tahminleri doğru çıktı.

Buse Varol'un  Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu:  Alişan Yanılmadı

Alişan ve Buse Varol çifti, geçtiğimiz yılllarda görkemli bir tören ile dünya evine girmişti... Oğulları Burak'ı kucaklarına alan ünlü  çift, kısa bir süre önce ise Burak'ın 1 yaşını kutlamıştı.

BİR KIZ BEBEKLERİ OLACAK

Buse Varol'un  Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu:  Alişan Yanılmadı

Buse Varol ve Alişan çifti, geçirdikleri feci trafik kazasının ardından yeni bebek müjdesini vermişlerdi. Geniş aile sevdiğini her fırsatta dile getiren Buse Varol, hamile olduğunu duyurdu. Çift, bebeklerinin cinsiyetini organize ettikleri partide öğrendi. Buse Varol - Alişan çiftinin ikinci çocukları kız olacak.

ALİŞAN'IN TAHMİNİ DOĞRU ÇIKTI

Buse Varol'un hamilelik haberleri sonrasında Alişan, verdiği röportajlarda doktordan önce bir tahminde bulunarak bebeğin kız olacağını açıklamıştı.  Alişan, Buse Varol'un daha önceki hamileliğinde de bebeğin erkek olacağını tahmin ettiğini ve bildiğini belirtmişti. 

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2020, 13:35

Seçil Balık

Görsel ve yazılı medya üzerindeki deneyimlerimle siz değerli magazinburada.net okuyucularına kaliteli içerikler üretmek için buradayım. Ekip arkadaşlarımızla beraber en doğru ve en hızlı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takipte kalın sevgiler...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE