Burcu-Sinan Çiftinin Ayrılık Sebebi Ahmet Kural Mı? O Bakışları Olay Oldu!

Evlenip boşandıktan sonra yeniden birlikte olmaya başlayan Sinan Akçıl- Burcu Kıratlı çiftinin ayrılık sebebi olarak Kıratlı'nın eski sevgilisiyle pişti olunması gerekçe gösterildi. Ahmet Kural ve Burcu Kıratlı'nın törendeki anları gündeme bomba gibi düştü.

Burcu-Sinan Çiftinin Ayrılık Sebebi Ahmet Kural Mı? O Bakışları Olay Oldu!

Ahmet Kural ve Burcu Kıratlı, 2013 yılında nişanlanmıştı. İkili, üç ay sonra nişanı atarak yollarını ayırmıştı. Kural ve Kıratlı tam 7 yıl sonra Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda denk geldi. Türk Sinemasını Geçmişten Geleceğe Taşıyanlar' ödül töreni önceki akşam Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda gerçekleşti. Törene eski nişanlılar Ahmet Kural ve Burcu Kıratlı'nın pişti olması damga vurdu.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDULAR 

Salonda birbirini fark eden ikili, durumu bozuntuya vermemeye çalışsa da başarılı olamadı. Kıratlı'nın eski sevgilisine bakışı sosyal medyada gündem oldu.

ahmet kural burcu kıratlı


Ahmet Kural, pişti sorularını yanıtsız bıraktı. Kıratlı ise, "Böyle şeyler olabilir" yorumunda bulundu.

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2020, 18:44

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE