Burcu Özberk'in karavan pozu akılları baştan aldı

Aşk Mantık İntikam dizisinin güzel oyuncusu Burcu Özberk, sette kendisine tahsis edilen karavanda çok özel paylaşımlara imza attı. "Naber canım" notuyla oldukça dikkat çeken bir fotoğraf paylaşan Burcu Özberk'e 1 milyona yakın beğeni geldi.

Burcu Özberk'in karavan pozu akılları baştan aldı

Aşk Mantık İntikam dizisinin güzel oyuncusu Burcu Özberk, karavan pozuyla yürek hoplattı.

Magazin Gazetecileri Derneği'nin ödül gecesinde "Yılın Romantik Komedi Dizisi" ödülünü "Aşk Mantık İntikam" adlı yapım aldı. "Yılın Romantik Komedi Dizi Oyuncusu Kadın" ödülüne Burcu Özberk layık görüldü.

Sosyal medyanın en dikkat çeken oyuncuları arasında yer alan Burcu Özberk, dizi setinden kendisine tahsis edilen karavandan derin göğüs dekolteli bir fotoğrafını paylaştı.

Fotoğrafına binlerce yorum ve 1 milyona yakın beğeni alan Burcu Özberk, hayranlarının ilgisini canlı tutmayı da bildiğini bir kez daha kanıtlamış oldu.

ÖDÜL GECESİNE DAMGA VURDU

Burcu Özberk 25. Altın Objektif ödülünü aldı. Genç ve güzel oyuncunun gece için seçtiği kıyafeti ile beğenileri topladı.

Aşk Mantık İntikam dizisinde başrol oynayan Burcu Özberk, Magazin Gazetecileri Derneği'nin düzenlemiş olduğu 25. Altın Objektif Ödülleri'nde 'Yılın Romantik Komedi Dizi Oyuncusu Kadın' ödülü almaya layık görüldü.

Bu ödülle güzel olduğu kadar yetenekli de olduğunu kanıtlayan oyuncunun her yaptığı ilgi çekmeye devam ediyor.

Başarılı oyunculuğu ve güzelliğiyle dikkatleri toplayan Burcu Özberk gecede giydiği iddialı kıyafetiyle de geceye imzasını attı.

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2021, 02:02

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE