Burcu Kıratlı Sınırları Aştı! O Ülkede Reklam Filmi Teklifi Aldı

Diriliş Ertuğrul fırtınası dünyayı sarmaya başladı. Burcu Kıratlı, dizideki rolüyle reklam şirketlerinin de gönlünü fethetti.

Burcu Kıratlı Sınırları Aştı! O Ülkede Reklam Filmi Teklifi Aldı

Pakistan’da devlet televizyonunda Urduca yayımlanan Diriliş Ertuğrul dizisi ülkede fırtına estirmeye devam ediyor. Engin Altan Düzyatan’ın ardından Burcu Kıratlı da Pakistan halkının ve reklam şirketlerinin gönlünü fethetti. Güzel oyuncu, salgının bitmesiyle birlikte ülkede bir reklam filmi çekmeye hazırlanıyor. Gördüğü ilgi karşısında sevenlerine Instagram’dan teşekkür eden oyuncu, “En yakın sürede bulaşmak dileğiyle” temennisinde bulundu.

EN ÇOK İZLENENLERİN BAŞINDA YER ALIYOR…

Pakistan’ı adeta kasıp kavuran Diriliş Ertuğrul’un bölümleri, yayımlandığı günlerde video paylaşım platformu YouTube’da en çok izlenenlerin başında yer alıyor.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde dünyaca ünlü Pakistanlı sinema oyuncusu Mehwish Hayat, Diriliş Ertuğrul dizisinin yıldızı Engin Altan Düzyatan’ı öve öve bitirememişti. Engin Altan’ı The Revenant (Diriliş) filmiyle En İyi Erkek Oyuncu Oscar Ödülü'nü alan Leonardo DiCaprio ile karşılaştıran Hayat, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Biraz Leonardo DiCaprio gibi, değil mi?” ifadelerini kullanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2020, 11:25

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER