Burcu Kıratlı ile Hakan Sabancı aşk mı yaşıyor?

Şarkıcı Sinan Akçıl ile iki kez evlenip boşanan oyuncu Burcu Kıratlı'nın, adı bir süredir meslektaşı Hande Erçel'le anılan Hakan Sabancı ile aşk yaşadığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Aşklarının öğrenilmesini istemeyen ikilinin, önümüzdeki günlerde yurt dışına çıkacağı öne sürüldü.

Burcu Kıratlı ile Hakan Sabancı aşk mı yaşıyor?

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı, 1 Ocak 2019 tarihinde Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da nikah masasına oturmuştu. Dokuz ay evli kalan çift, ani bir kararla boşanmıştı. Birbirlerinden uzak kalmaya dayanamayan ikili, yeniden bir araya gelmiş ve Şubat 2021'de ikinci kez nikâh masasına oturmuştu. Ancak bu birliktelik de uzun sürmemiş, ünlü çift 11 Mayıs 2022 tarihinde resmen boşanmıştı.

İlk ayrılığa Kıratlı'nın kıskançlık krizlerinin neden olduğu konuşulurken, ikinci krizde ise Akçıl'ın baba olma isteğine güzel oyuncunun "Önceliğim kariyerim" cevabını vermesinin etkili olduğu iddia edilmişti.

Burcu Kıratlı ile Hakan Sabancı aşk mı yaşıyor?

"İKİ BOŞANMA, BİRAZ FAZLA CESURUZ"

Duruşma sonrası "Şu an hissizim açıkçası. İki boşanma, biraz fazla cesuruz” diyen Kıratlı, Milliyet Cadde'den Senem Aydın'a verdiği röportajda ise "Sinan’la asla düşman olamayız. Çünkü birbirimizin gururunu kıracak ya da rencide edecek bir şey yaşatmadık. Biz sadece aşkın verdiği tutkuyu doğru yönetemedik” açıklamasını yapmıştı.

'YAKINLAŞTILAR' İDDİASI

Ardından Alaçatı'ya giden Burcu Kıratlı'nın, ünlü isimlere yakınlığıyla bilinen avukat Nail Gönenli ile bir mekanda yakınlaştığı iddia edilmişti. Murat Dalkılıç'ı dinlemeye giden Kıratlı ve Gönenli'yi sosyal medya paylaşımları ele vermişti.

Burcu Kıratlı ile Hakan Sabancı aşk mı yaşıyor?

"ŞU AN HAYATIMDA KİMSE YOK"

Geçtiğimiz Temmuz ayında Bodrum Türkbükü'nde tatilin tadını çıkaran ünlü isim, muhabirlerin son dönemde Nail Gönenli ile aşk iddialarına dair çıkan haberleri sorması üzerine; "Şu an hayatımda kimse yok. Tamamen işime odaklandım. Bir ilişkim yok. Durumumdan mutluyum. Nail zaten benim çok yakın arkadaşım" diyerek karşılık vermişti.

"TEKRAR EVLENİRİM"

Son olarak 'Aşk ve Mavi' adlı dizide boy gösteren 32 yaşındaki güzel oyuncu, aşık olursa tekrar evlenebileceğini söyleyerek muhabirlere teşekkür etmişti.

Burcu Kıratlı ile Hakan Sabancı aşk mı yaşıyor?

EMİRGAN'DA BULUŞUYORLAR

Tüm bunlarından şimdilerde adı oyuncu Hande Erçel ile anılan Hakan Sabancı ve Burcu Kıratlı'nın aşk yaşadığı öne sürüldü. Aşklarının basına yansımasını istemeyen çiçeği burnunda sevgililerin sık sık Emirgan’da bir mekanda buluştuğu iddia edildi.

Burcu Kıratlı ile Hakan Sabancı aşk mı yaşıyor?

Güzel oyuncunun geçtiğimiz günlerde Twitter’a "2023" yazıp, kalp işareti koyması da bu iddiaları güçlendirdi. Sabancı ile Kıratlı'nın önümüzdeki günlerde yurt dışına gideceği söyleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER